День і ніч одночасно: фотограф створив зображення з 5 тисяч знімків, присвячене жертвам ковіду в США

День і ніч одночасно: фотограф створив зображення з 5 тисяч знімків, присвячене жертвам ковіду в США

День і ніч одночасно: фотограф створив зображення з 5 тисяч знімків, присвячене жертвам ковіду в США
Stephen Wilkes, National Geographic

На комбінованій фотографії з 4 882 світлин одночасно день і ніч. Кожен з 670 тис білих прапоів на Національній алеї у Вашингтоні символізує громадянина США, який загинув від COVID-19, розповідає National Geographic.

Фото, які потім об'єдналися в одну світлину, були зроблені протягом двох діб. Автор знімку Стівен Вілкс провів 30 годин у спеціальному ліфті на висоті 14 метрів, щоб отримати бажаний кут огляду.

"Я намагався вловити епічний масштаб, який практично неможливо усвідомити", — пояснює автор. Він додав, що хотів вселити в глядачів надію на те, що людство впорається з цією трагедією.

Фото можна побачити на інстаграм-сторінці фотографа:

Що відомо

  • Стівен Вілкс працює для National Geographic, він відомий своїми фотографіями в техніці "з дня у ніч" — коли знімки створюються під фіксованим кутом упродовж певного періоду.
  • У такій техніці він фотографував інавгурації президентів, Тур де Франс, пейзажі Танзанії, Стіну плачу в Єрусалимі. За його словами, цей випадок був іншим, "оскільки мова йшла про втрати життів, безпрецедентні в американській історії".
  • Інсталяцію з білими прапорами на алеї під назвою "In America" створила художниця Сюзанна Фірстенберг. Вона втілила цю інсталяцію, щоб допомогти людям зрозуміти масштаб приголомшливих цифр.
  • Ті, хто втратив близьку людину через COVID-19, можуть підписати прапор її ім'ям та написати на ньому послання. Також можна надіслати запит волонтерам виставки через веб-сайт, щоб вони розмістили персоналізований прапор на експозиції.
  • Кількість померлих від COVID-19 у США 1 жовтня перевищила позначку в 700 тисяч людей. Щодня в країні вмирає близько 1900 людей, попри те, що кількість виявлених добових випадків захворювання починає спадати.
  • За весь час пандемії в Україні, за даними МОЗ захворіли 2 447 222 особи, одужали2 261 924 пацієнти, 56 649 людей померли.

Читайте також

Мистецтво після Освенцима: як художники працюють з темою війни, насилля та пам'яті

У Німеччині створили мюзикл за книгою Гітлера "Майн Кампф"

Датський художник взяв гроші у музею і втік, назвавши це мистецтвом

На початок