Провайдер у Південній Кореї судиться з Netflix через високу популярність серіалів

Провайдер у Південній Кореї судиться з Netflix через високу популярність серіалів

Провайдер у Південній Кореї судиться з Netflix через високу популярність серіалів
З відкритих джерел

Південнокорейський інтернет-провайдер SK Broadband подав до суду на американську компанію Netflix з вимогою відшкодувати витрати, пов'язані зі збільшенням трафіку і робіт із технічного обслуговування мережі після виходу серіалів "Гра в кальмара" та "D.P." (Мисливець за дизертирами").

Як повідомляє Reuters, через високу популярність серіалів провайдер не зміг впоратися зі збільшенням трафіку і вирішив звернутися до суду з вимогою компенсації. Зазначається, що після виходу серіалу "Гра в кальмара" Netflix вийшов на друге місце в Південній Кореї за кількістю інтернет-трафіку після YouTube. Але стрімінговий сервіс не платить за використання мережі, як це роблять, наприклад, Amazon, Apple або Facebook.

У SK Broadband стверджують, що Netflix має заплатити за користування мережами провайдера, оскільки почала доставляти більші обсяги важких для передачі відеоматеріалу високої чіткості глядачам у Кореї з серверів у Японії та Гонконгу. За підрахунками провайдера, американська компанія має виплатити йому 27,2 мільярда вон або близько 23 мільйонів доларів. Врешті-решт суд Сеула став на бік SK Broadband та зобов’язав Netflix сплатити послуги південнокорейської фірми. У відповідь у Netflix заявили, що мережі не можуть бути перевантажені, тому що клієнти платять тільки за потокову передачу і не звантажують файли.

Що відомо

  • Стрімінговий сервіс Netflix додав українську мову до свого інтерфейсу, запустив україномовні сторінки у соціальних мережах і домен netflix.ua.
  • Радянська шахістка грузинського походження Нона Гаприндашвілі подала позов до Netflix через неправдиву згадку про неї у серіалі "Хід королеви".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок