Сумська команда програла херсонцям у матчі п’ятого туру чемпіонату України з футзалу

Херсонський «Продексім» (за який виступає лебединець Микола Білоцерківець) приймав у матчі п’ятого туру чемпіонату України з футзалу серед команд «Екстра-ліги» Академію футзалу футзальний клуб «Суми». Рахунок у цьому матчі відкрили сумчани, а перемогу святкували херсонці.

Олександр Сметаненко відзначився голом на четвертій хвилині гри. На 15-й херсонці рахунок зрівняли (відзначився Максим Безсалов). За півхвилини потому «Продексім» забив другий гол (його на свій рахунок записав Микола Микитюк). На 18 хвилині гри третій гол у ворота сумчан забив Сергій Малишко.

На 8 хвилині другого тайму Безсалов оформив дубль. На 11 хвилині другого тайму херсонці забили п’ятий гол у ворота сумчан – відзначився Микола Зварич. На цій же хвилині Дмитро Сорокін вшосте забив сумчанам. На це «Суми» відповіли голом Антона Власенка на 16 хвилині другого тайму. Останній м’яч на 18 хвилині гри забив Сорокін – 7:2 на користь «Продексіму».

• 2 жовтня в іншому матчі «Екстра-ліги» хмельницький «Сокіл» вів у рахунку, але поступився київському «ХІТу», у якому грають шосткинець Олександр Сіріцький та Олександр Ліфер з Бурині. Гра закінчилась з рахунком 2:4.
  • «Ураган» ( де грає сумчанин Артем Фаренюк) йде на першому місці (5 ігор, 11очок), «ХІТ» Сіріцького і Ліфера - на другому (5 ігор, 11 очок), «Продексім» Білоцерківця - на третьому (5 ігор,10 очок). АФФК «Суми» (4 гри, 3 очка) посідає сьоме місце. Замикає турнірну таблицю «ДЕ Трейдинг», у якому грають конотопчанин Віталій Дзюба та сумчанин Віталій Катеринин.