Баскетбольний клуб "Тернопіль" зіграв матч з БК "Кривбас"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" зіграв матч з БК "Кривбас" БК "Тернопіль"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді програв команді "Кривбас" 95:89. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, це була гра Суперліги Windrose. У першому періоді перемогли тернополяни з рахунком 16:18. Друга чверть завершилась перемогою БК "Кривбас" 24:20. В третьому періоді тернополяни поступилися 26:23. У четвертій чверті перемогли тернополяни – 16:21. А в овертаймі гра завершилась з рахунком 13:7.

Баскетбольний клуб "Тернопіль" зіграв матч з БК "Кривбас"БК "Тернопіль"

Новачок "Кривбас" грав проти "Тернополя" перший домашній матч сезону. Господарі стримали тиск гостей, вирівняли гру та вирвали в овертаймі дебютну перемогу. Найрезультативнішим у криворіжців став Едвард Полайт – 25 очок.

Нагадаємо, обидві команди програли свої стартові матчі сезону: "Кривбас" поступився "Миколаєву" на виїзді, а "Тернопіль" вдома програв БК "Київ-Баскет".

Тернопіль знаходиться на 10 місці у турнірній таблиці. Наступну гру тернополяни зіграють 3 жовтня проти БК "Миколаїв".