Еліна Світоліна програла дев'ять геймів поспіль і вилетіла у чвертьфіналі турніру в Чикаго AP

Поразка у двох сетах.

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вдруге поспіль перемогти на змаганнях у Чикаго - на турнірі WTA500 вона вилетіла в 1/4 фіналу від Онс Жабер з Тунісу.

Це була четверта очна зустріч між тенісистками: попередні три виграла українка. На турнірі в Чикаго вона виступала у статусі першої сіяної, а Жабер - шостої. Ця гра також була важлива у контексті боротьби за участь у Підсумковому турнірі сезону: Жабер - восьма у кваліфікації, Світоліна - 13-а.

На матч проти Онс Жабер українка вийшла з перебинтованим правим бедром. Стан її травми невідомий, як і те, чи впливала вона на гру Світоліної.

Початок матчу залишився за Еліною: вона зробила швидкий брейк і повела з рахунком 4:1, а тоді заробила ще два брейкпоїнти на подачі суперниці. Однак не реалізувала їх, після чого гра в українки перестала складатися.

Жабер змогла перетворити рахунком 4:1 на користь Світоліної в 4:6 на свою - перемога у першому сеті. А після того Онс забрала ще чотири стартові гейми у другій партії (з двома брейками). Еліна у цей період заробляла брейкпоїнти (сім), не реалізувала жодного і робила серйозні помилки.

Як наслідок, Жабер виграла дев'ять геймів поспіль (!) і не втратила перевагу в два брейки у другій партії - 6:2 за Онс, яка перемагає у матчі в двох сетах.

• WTA. Чикаго. 1/4 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 1) - Онс Жабер (Туніс, 6) 0:2 (4:6, 2:6)

Що означає ця поразка Світоліної

• Еліна грала в десятому чвертьфіналі сезоні: програла шостий (4-6 тепер). Вона вилетіла з Чикаго у статусі першої сіяної.
  • Жабер уперше в кар'єрі перемогла в Світоліної - 3:1 в очних зустрічах тепер на користь українки.
  • Еліна Світоліна залишається серед претенденток на участь в Підсумковому турнірі, але шанси зменшуються: вона програла прямій суперниці.
  • Наступний турнір для Світоліної - Індіан Веллс (з понеділка, 4 жовтня).
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів