Підозрюваному у вбивстві охоронця у Полтаві продовжили термін тримання під вартою

Підозрюваному у вбивстві охоронця у Полтаві продовжили термін тримання під вартою

Підозрюваному у вбивстві охоронця у Полтаві продовжили термін тримання під вартою
Суспільне Полтава

Іще щонайменше два місяці під вартою перебуватиме Віктор Малий, якого обвинувачують у замаху на вбивство охоронця полтавського кафе. Таке рішення в Октябрському райсуді обласного центру 1 жовтня ухвалила колегія суддів. Про це повідомила кореспондентка Суспільного із зали суду.

Клопотав про таке рішення прокурор Григорій Гринь. За його словами, Малий може, зокрема, переховуватись та впливати на свідків. Захисник підозрюваного із цим не погодився і просив про домашній арешт.

"Не всі допитані свідки у вказаному кримінальному провадженні, в тому числі не опитані свідки, які є близькими родичами обвинуваченого, а обвинувачений має вплив на цих осіб. Це безпосередньо і донька, і зять, і онука, і дружина Малого. З урахуванням цих обставин вважаю, що єдиним можливим запобіжним заходом є тримання під вартою", - каже прокурор Григорій Гринь.

Віктора Малого привели до судової щали
Охорона привела до суду Віктора Малого. Суспільне Полтава

"Застосування такого найтяжчого запобіжного заходу, як тримання під вартою, є недоцільним. А єдиний запобіжний захід, який забезпечить виконання процесуальних обов’язків Малим і не обмежить його права як громадянина, є застосування такого запобіжного заходу як домашній арешт", - розповів адвокат обвинуваченого Олександр Рябоконь.

Під вартою Віктор Малий буде до 1-го грудня. Наступне засідання запланували на 5 листопада. Тоді мають надати усі докази, які ще не дослідили.

Що відомо:

  • 6 серпня 2019-го біля полтавського кафе "Ботанік" охоронець закладу Микола Сусла зробив зауваження чоловікові, що справляв нужду на вулиці. Останній вистрелив з пістолета і втік.
  • Віктора Малого обвинувачують за трьома статтями – це закінчений замах на умисне вбивство, підробка документів і незаконне зберігання зброї та боєприпасів. Санкція – до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.
  • Обвинувачений своєї вини не визнає.
  • Поранений Микола Сусла помер у лікарні у квітні 2020-го.

На початок