У Краматорську вчителька викладає 60 років

У Краматорську вчителька викладає 60 років

У Краматорську вчителька викладає 60 років
Вчителька Олександра Рябуха, фото: Суспільне

У Краматорську вчителька математики Олександра Рябуха викладає у школі 60 років. Олександра Зіновіївна викладає у старших класах Краматорського ліцею № 35 з поглибленим вивченням математики. В цій школі жінка працює з дня її заснування. Суспільне поспілкувалось з вчителькою напередодні Дня вчителя.

За словами Олександри Зіновіївни, навчати дітей, потрібно весь час навчатись і самому.

"У мене майже немає вільного часу, я весь час у школі. Уроки, потім додатково працюю з тими дітьми, які не все розуміють. Можливо, діти й вважають, що я сувора, але я поважаю дітей", – розповіла Олександра Рябуха.

Учні Олександри Зіновіївни розповідають, що вважають її суворою, але доброю людиною.

"Коли йдемо на урок, ми раді, бо уроки проходять в розслабленій атмосфері, це приємна розслабленість, яка дає прогрес в майбутньому. Ми не просто прийшли та посиділи, а розбираємо завдання глибоко і спокійно", – розповів учень 11-го класу Василь Моісеєв.

Двічі на рік Олександра Зіновіївна подорожує світом зі своїми учнями. Вже кілька років вона ініціює двотижневі подорожі до Греції та Польщі.

"В неї девіз такий : "Гроші - пил, одяг-попіл, пам'ять - вічний капітал". І вона мене заразила цими подорожами. Це людина, яка вміє бачити прекрасне", – розповіла вчителька української та зарубіжної літератури Раїса Підопригора.

Йти з професії Олександра Зіновіївна не збирається і вже планує нові подорожі з дітьми.

Що відомо

  • У 2001-му році Олександра Зіновіївна отримала звання "Заслужений вчитель України". Серед її учнів – професори та кандидати наук, які теж викладають в Україні та за кордоном Кілька років поспіль її вихованці складали ЗНО з математики на 200 балів.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок