Осінній призов на Волині: скільки юнаків підуть в армію

Осінній призов на Волині: скільки юнаків підуть в армію

Осінній призов на Волині: скільки юнаків підуть в армію
Суспільне Волинь

З 1-го жовтня на Волині, як і в Україні, стартував осінній призов до армії. На строкову військову службу планують призвати 478 чоловіків, – розповів Суспільному заступник обласного військового комісара Юрій Кучер.

Призовна кампанія триватиме три місяці та закінчиться 30 грудня.

Як розповів голова обласної військово-лікарської комісії Анатолій Рудь, медики за пів дня оглянули понад 18 призовників. "Всі юнаки виявилися придатними до військової служби", — розповів військовий.

Анатолій Рудь, голова обласної військово-лікарської комісії
Голова обласної військово-лікарської комісії Анатолій Рудь. Суспільне Волинь

Зі слів медика, не всі призовники мають щеплення проти коронавірусу. "Хто не вакцинований, то будуть щеплювати вже по прибуттю в ті чи інші військові частини", — розповів Анатолій Рудь.

Перед відправкою до війська усіх призовники пройдуть тестування на наявність COVID-19.

Один з тих, хто пройшов медичну комісію. Говорить: рідні не хочуть, щоб хлопець служив. "Я дуже хочу попасти у десантно-штурмові війська, у мене там друзі служать", – розповів призовник.

Призовник Микола Крищук
Призовник Микола Крищук. Суспільне Волинь

Роман Дикса розповів Суспільному, що в майбутньому планує пов'язати своє життя з військовою справою і чекав на повістку в армію.

Осінній призов на Волині: скільки юнаків підуть в армію
Призовник Роман Дикса проходить медкомісію. Суспільне Волинь

"У мене родичі служили і я хочу. Це зараз престижно. Я йду на службу та хочу підписувати контракт, бо у мене двоє родичів служать і я хочу з ними разом", – каже хлопець. Додає: мріє служити на Луцькому аеродромі.

Як розповів Юрій Кучер, з наступного тижня призовників будуть відправляти у різні війська: Збройні сили України, сухопутні війська, високомобільні, десантно-штормові війська, повітряні сили, Національну гвардію, прикордонні війська і в державну спеціальну службу транспорту.

Зі слів заступника комісара, до бойових завдань військовослужбовців військової строкової служби не залучають. Призовники, які не мають вищої освіти, служитимуть 18-ть місяців, решта – один рік.

Читайте також: "Осінніх призовників почнуть відправляти до ЗСУ з 5 жовтня – Генштаб"
На початок