П'ять гуртожитків одеського вишу можуть залишитися без газу

П'ять гуртожитків одеського вишу можуть залишитися без газу

П'ять гуртожитків одеського вишу можуть залишитися без газу
UATV Channel

У п'ятьох гуртожитках Одеського національного університету ім. Мечникова можуть відключити газопостачання. Причину пов'язують з проблемами закупівлі природного газу. Про це повідомили на сторінці профкому студентів навчального закладу у Facebook.

За даними організації, йдеться про гуртожитки №1, 2, 4, 5 та 6. Відключити газ в цих будівлях можуть з 1 по 8 жовтня.

"Відповідальні особи від ОНУ своєчасно подали усі необхідні документи для проведення закупівлі та, на жаль, торг не відбувся. Адміністрація докладає максимальних зусиль щодо швидкого вирішення даної ситуації та перепрошує за тимчасові незручності", – зазначається у повідомленні.

Журналісти Суспільного не змогли зв'язатися з ректором вишу В'ячеславом Трубою, а прессекретарка закладу Алла Гудзенко відмовилася давати коментар.

За даними системи публічних закупівель "ProZorro", тендер на газопостачання для п'яти гуртожитків, хімічного факультету та кафедри органічної хімії вишу мав відбутися 26 вересня. Ціна закупівлі складала 280 тисяч гривень. Однак через те, що у торгах взяли участь менше двох учасників, їх скасували.

Новий тендер на газопостачання для цих будівель оголосили 29 вересня. Сума на постачання газу збільшилася на 100 тисяч і склала 392 тисячі гривень. Аукціон очікується 18 жовтня.

Читайте також

  • В Одеській області сонячні батареї встановили на понад 1500 будинках
  • В Одесі ветерани АТО та переселенці мітингували через відключення світла. Що відбувається
  • Через аварію місто Чорноморськ на Одещині опинилося без світла. Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок