На Львівщині 1633 людей госпіталізовані у ковід-відділення лікарень

На Львівщині 1633 людей госпіталізовані у ковід-відділення лікарень

На Львівщині 1633 людей госпіталізовані у ковід-відділення лікарень
Суспільне Львів

Стаціонари у Львівській області заповнені на понад 44 %. Госпіталізовано 1 633 людей із COVID-19. Про це під час брифінгу повідомив керівник обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

В реанімації перебуває 114 людей, на апаратах штучної вентиляції легень – 36. Загалом, за словами Ореста Чемериса, у стаціонарах області збільшилася кількість інфікованих коронавірусом.

Людей госпіталізовують у 16 медзакладів Львівщини. Зокрема, цього тижня хворих на коронавірус можуть приймати – Львівський обласний перинатальний центр та 8-ма міська лікарня Львова.

"Ліжкова мережа збільшилася на 400 ліжок – 350 ліжок 8-ї міської клінічної лікарні, також 50 ліжок Львівського обласного перинатального центру. Щодо завантаженості ліжок, то вона в нас об’єктивно зменшилася, але це ми можемо відзначати за рахунок того, що ми додали кількість ліжок", – розповів керівник обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Загалом в лікарнях Львівщини є понад 3 500 ліжок для госпіталізації людей із коронавірусом.

Що відомо

  • На ранок 1 жовтня на території Львівської області підтвердили 794 нових випадки захворювання на коронавірус. Минулої доби одужали 87 людей, ще 5 — померли.
  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня.
  • На Львівщині повністю вакцинували понад 51% працівників освіти та 82 % медпрацівників. Про це Суспільному повідомив керівник обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис. Загалом в області другою дозою вакцини щепили близько 17% людей.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок