Англієць Кейн повторив гольовий рекорд європейського футболу, що тримався з 1977 року: відео AP Images

Історичний хеттрик за 20 хвилин.

28-річний англійський футболіст "Тоттенгема" Гаррі Кейн повторив унікальне гольове досягнення в історії європейського футболу. Зробив він це завдяки хеттрику в матчі Ліги конференцій у ворота словенської "Мури".

Гаррі Кейн вийшов на поле у домашньому матчі на 60-й хвилині - за рахунку 2:1 на користь "Тоттенгема".

І до кінця матчу Кейн встиг оформити хет-трик: двічі відкривався під розрізні передачі партнерів, одного разу замкнув пас з флангу. Для оформлення хеттрику Гаррі вистачило 20 хвилин: він забивав на 68-й, 77-й та 88-й хвилинах. Матч закінчився з рахунком 5:1.

"Тоттенгем" - "Мура": відео огляд матчу

Цей хетрик дозволив Гаррі встановити одразу кілька рекордів та повторити унікальне досягнення європейського футболу, що трималося з 1977 року.

Досягнення Гаррі Кейна:

• 1 - автор першого хеттрику в історії Ліги конференцій (турнір проводиться з цього єврокубкового сезону).
  • 26 років - Кейн другий гравець "Тоттенгема", який відзначився хеттриком після виходу на заміну. Першим це зробив Ронні Розенталь у березні 1995 року.
  • 3 - усього третій гравець в історії, який відзначався хеттриками у трьох різних єврокубкових турнірах.

Гаррі Кейну вдалося повторити унікальне досягнення Юппа Хайнкесса та Герда Мюллера - лише ці три гравці забивали хеттрики у трьох єврокубкових турнірах.

Хайнкесс (за "Боруссію" Менхенгладбах) та Мюллер (за "Баварію") встановили це досягнення у 1977 році: вони відзначалися хеттриками у Кубку чемпіонів, Кубку УЄФА та Кубку володарів кубків.

Кейн зміг теж повторити їх досягнення 44 роки потому - він оформлював хеттрики у Лізі чемпіонів, Лізі Європи та Лізі конференцій.

• Гаррі Кейн - 28-річний англійський футболіст, гравець "Тоттенгема".
  • У цьому сезоні забив 6 голів у дев'яти матчах у всіх турнірах. Загалом на клубному рівні - 254 голи в 424 матчах.
  • "Тоттенгем" є лідером групи G Ліги конференцій після двох турів - 4 очки. Наступні матчі команда зіграє проти "Вітесса".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів