Ярмоленко відзначився ефектним передгольовим пасом у матчі "Вест Гема": відео

Ярмоленко відзначився ефектним передгольовим пасом у матчі "Вест Гема": відео AP

Андрій безпосередньо взяв участь у гольовій атаці.

Український футболіст Андрій Ярмоленко вдруге в сезоні вийшов у стартовому складі англійського "Вест Гема". Сталося це у матчі другого туру Ліги Європи проти віденського "Рапіда".

Ярмоленко грав на позиції правого вінгера і провів на полі 75 хвилин. І саме Андрій взяв безпосередню участь в першому голі "Вест Гема": українець відкрився під передачу в центрі поля, розвернувся до воріт і віддав розрізну передачу на Антоніо.

Пас Андрія відрізав дві лінії оборони "Рапіда", але не менш ефектно зіграв Антоніо: прийняв грудьми, другим дотиком віддав пас на Деклана Райса, якому залишалося влучити у порожні ворота - 1:0.

• Відео голу "Вест Гема" за участю Ярмоленка

Це перший домашній гол "Вест Гема" в єврокубках з 1999 року!

Після голу Ярмоленко підбіг одразу до Антоніо, першим привітав його, після чого вони разом привітали Райса. "Це був дуже красиво розіграний гол", - відзначив тренер "Вест Гема" Девіда Моєс після матчу.

Матч закінчився перемогою "Вест Гема" з рахунком 2:0, другий гол було забито уже без Ярмоленка на полі.

Відео огляд матчу "Вест Гем" - "Рапід"

Скільки ігрового часу в Ярмоленка

• Це другий вихід в основі Андрія у цьому сезоні. Він також відіграв повний матч у Кубку ліги, а також шість разів виходив на заміну в АПЛ.
  • Вісім виходів на поле у сезоні - 206 хвилин ігрового часу, жодного голу чи ассисту.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів