Арахамія подав особисто від себе нове звернення про звільнення Разумкова

Арахамія подав особисто від себе нове звернення про звільнення Разумкова

Арахамія подав особисто від себе нове звернення про звільнення Разумкова
Слуга народу

Голова фракції "Слуга народу" подав ще одне звернення за підписними листами про звільнення голови Верховної ради Дмитра Разумкова.

"Надійшло друге звернення — від народного депутата України Давида Арахамії. Що ж, процедура запускається вдруге, новий комплект підписних листів буде видано невідкладно", — повідомила прессекретарка спікера Ольга Туній.

Вона відзначила, що, оскільки надійшло друге звернення від народного депутата Арахамії, процедура запускається вдруге і новий комплект підписних листів буде видано невідкладно.

Голова фракції ж пояснив своє звернення про відставку Разумкова "холодною регламентною війною".

"Ви ж спостерігали, що останніми тижнями, коли ми почали ухвалювати закон про олігархів, траплялося. Спочатку був інцидент з Венеційською комісією, на жаль, після цього наші суперечки стали публічними. Потім почалася, як всередині фракції називають — холодна регламентна війна", — заявив Арахамія в ефірі телеканалу Україна 24.

Він також додав, що "якщо людина більше не "слуга народу" чи не співпадають у неї думки зі "Слугою народу", вона просто буде замінена, як усі інші посади, як у Кабінеті міністрів".

Що відомо

  • Суперечка Разумкова з фракцією виникла навколо законопроєкту № 5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)". Спікер відправив документ до Венеціанської комісії і його взяли в роботу, незважаючи на те, що "слуги народу" були проти такого рішення. Конфлікти між спікером і монобільшістю продовжилися на засіданні Погоджувальної ради 20 вересня. Зокрема, порядок денний Ради на 21-24 вересня 2021 року, у який не було включено законопроєкт про олігархів, не підтримала жодна фракція Ради.
  • 30 вересня Разумков заявив, що у нього немає конфлікту та "ідеологічних протиріч" із фракцією "Слуги народу". Також він не обговорював питання своєї відставки із президентом Володимиром Зеленським.
На початок