Прем'єр Італії зустрівся з Ґретою Тунберг та прокоментував пропозиції щодо запобігання зміні клімату

Прем'єр Італії зустрівся з Ґретою Тунберг та прокоментував пропозиції щодо запобігання зміні клімату

Прем'єр Італії зустрівся з Ґретою Тунберг та прокоментував пропозиції щодо запобігання зміні клімату
АР

Італійський прем'єр-міністр Маріо Драґі провів зустріч зі шведською активісткою Ґретою Тунберг та кількома представниками організації Youth4Climate, і назвав їхні пропозиції щодо боротьби зі змінами клімату "розумними".

Драґі зустрівся з екоактивістами перед виступом у Мілані, де три дні тривав кліматичний саміт Youth4Climate, передає Corriere della sera.

Він зазначив, що зустріч пройшла "дуже добре", а пропозиції молодих людей є "розумними та становлять чудову програму дій для всіх наших урядів".

"Пандемія та зміна клімату загнали майже 100 мільйонів людей у крайню бідність, в результаті чого загальна кількість бідних сягнула 730 мільйонів. Кліматична криза, криза здоров'я та продовольча криза тісно пов'язані між собою. Щоб подолати всі ці кризи, нам потрібно діяти швидше — набагато швидше — і ефективніше", — зазначив італійський прем'єр.

Зустріч відбулася після того, як Тунберг у перший день саміту висміяла кліматичні зусилля світових лідерів, де звинуватила світових лідерів у тому, що за їхніми словами про необхідність захисту від змін клімату не ідуть дії.

Окрім того, під час свого виступу на саміті Драґі звернув увагу на відповідальність політиків за гнів молоді, занепокоєної кліматичними змінами.

Що відомо

  • Напередодні парламентських виборів 24 вересня у Німеччині учасники міжнародного громадського руху школярів і студентів на захист клімату організували акцію "П'ятниці заради майбутнього". До Берліна для участі в акції приїхала шведська екологічна активістка Грета Тунберг.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок