У Вінниці обирали найкращу бізнес-ідею у сфері IT

У Вінниці обирали найкращу бізнес-ідею у сфері IT

У Вінниці обирали найкращу бізнес-ідею у сфері IT
Суспільне Вінниця

Вінничани долучились до хакатонуЗахід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу. Зазвичай хакатони тривають від одного дня до тижня. “1UP StartUp”. Учасники в офлайн-форматі, отримали допомогу з розвитку своєї бізнес-ідеї у сфері IT.

Про це Суспільному розповів організатор заходу Дмитро Парпальос.

Протягом хакатону 8 команд працювали над формуванням ідеї та прототипу продукту,  дослідженням ринку та конкурентів і описом бізнес-моделі.

Серед стартап-ідей — система навчання студентів медиків доповненою реальністю. Денис Хричіков один із розробників. Каже, за допомогою їх додатку, будь-який студент медик може навчитися навичкам хірурга, або терапевта.

"Це зичайна програма, яку можна запустити на смартфоні. З її допомогою, будь-який студент може проводити маніпуляції в повітрі, або на маникені. За допомогою додатку він буде бачити результат, буцім-то хіруг робить операцію вживу", — розповів Денис Хричіков.

Хакатон
Суспільне Вінниця

Наприкінці учасники хакатону презентували свої проєкти членами журі.

"Спільно з кількома IT-компаніями, IT-школами створили стартап спільноту для того, щоб у Вінниці стартувало більше якісних, продуктових IT-компаній, які будуть продаватись не тільки у Вінниці, а й по всьому світу", — розповів організатор заходу Дмитро Парпальос.

Хакатон
Суспільне Вінниця

Читайте також

  • У Вінниці працюють сім пунктів, куди можна віднести вживані речі
  • На Вінниччині діти ветеранів отримають компенсацію за навчання
  • Вінницька школа отримала 300 тисяч гривень на облаштування музичного класу
На початок