Що буде з територією колишнього ринку «Північний» у Дніпрі

Що буде з територією колишнього ринку «Північний» у Дніпрі

У Дніпрі містяни скаржаться на занедбану територію колишнього ринку «Північний». Торговельний майданчик не працює понад десятиріччя. Зараз місце поросло бур’яном, а місцеві скидають туди сміття. Суспільне з’ясовувало, якою буде подальша доля цієї території.

Північний ринок, розташований на проспекті Петра Калнишевського, не працює понад 10 років. Місцевий житель Андрій каже: сюди постійно скидають сміття.

«Я пам’ятаю, коли я був маленьким, у мене тут бабуся з дідусем поруч жили... Тут можна було купити і м’ясо, і овочі, і фрукти. Ну, взагалі все, продукти», – розказує дніпрянин.

Що буде з територією колишнього ринку «Північний» у Дніпрі
Ринок «Північний» у Дніпрі. Фото: Суспільне. Дніпро

У цьому районі, розповідає місцева жителька Тетяна Андрієшевська, є лише супермаркет та кілька продуктових кіосків. Ринок, каже жінка, їм тут дуже потрібен.

«Тут багато людей живе, і маленький оцей нас не влаштовує. Потрібен тільки оцей величезний зробити, щоб було гарно», – зауважила вона.

Частина території Північного ринку перебуває у власності юридичної особи, яка планує облаштувати тут новий торговельний майданчик. Однак наразі триває судовий процес з власником іншої частини цієї ділянки. Це, пояснює депутат Дніпровської міськради Сергій Пустовий, і гальмує процес будівництва ринку.

«Ця юридична особа неодноразово зверталася до міської ради з питанням про передачу земельної ділянки у їхнє користування за фактичним розміщенням об'єкту нерухомого майна. Але виникали технічні труднощі, а саме: на цій земельній ділянці розташовані ще й інші об'єкти нерухомості, тобто, ті, що не відносяться до цієї юридичної особи, відповідно, ці питання перейшли у судову площину. Зараз у судовому порядку між двома власниками двох об'єктів нерухомості, які розташовані на цій локації, з'ясовуються стосунки», – зазначив він.

По завершенню судового процесу міськрада зможе передати цю земельну ділянку під будівництво нового ринку. За словами Сергія Пустового, його проєкт вже розробили.

Читайте також

  • 9 об'єктів з Дніпропетровщини. «Укрзалізниця» оголосила старт розпродажу своїх непрофільних активів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок