У Вінниці стартував міжнародний фестиваль “Vinnytsia Jazzfest”

У Вінниці стартував міжнародний фестиваль “Vinnytsia Jazzfest”

У Вінниці стартував міжнародний фестиваль “Vinnytsia Jazzfest”
Суспільне Вінниця

У п'ятницю, 1 жовтня, у Вінниці стартував 25-й щорічний джазовий фестиваль "Vinnytsia Jazz Fest". В перший день фестивалю у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського вінничани мали змогу побачити мюзикл "Сімейка Аддамсів" у виконанні Національної оперети України.

Як розповіла продюсерка фестивалю Ірина Френкель, що цього року захід називатиметься “Джазовий порт”. Назва символічна: "порт" — "портал", каже, означає перенесення у часі. Кожен день, додає, буде присвячений "пʼятирічці" незалежності України.

"Повертаються глядачі, для нас це дуже важливо. Ми робимо все заради них. Український контент відіграє головну роль на цьому фестивалі. В рамках фестивалю буде презентовано перший всеукраїнський молодіжний Jazz-band", — розповіла Ірина Френкель.

Читайте також: "Джазовий порт": якою буде програма XXV міжнародного фестивалю Vinnytsia Jazzfest-2021

Цьогоріч “Vinnytsia Jazzfest” триватиме з 1 по 3 жовтня. Наступні два дні у Вінницькому аеропорту вперше виступатимуть джазмени з України, Ізраїлю, Польщі, Нігерії, Анголи, Гани і США.

Оскільки зараз Вінниччина в жовтій карантинній зоні на джаз-фест пускатимуть лише тих глядачів які матимуть сертифікат про щеплення від коронавірусу, або негативний ПЛР тест.

Джазовий фестиваль щорічно проводиться восени. У 2020 його не проводили через пандемію.

Що відомо

  • Міжнародний фестиваль “Vinnytsia Jazzfest” з 1996 року щорічно проводиться восени у місті Вінниця.
  • У заході беруть участь відомі джазові музиканти з України, Польщі, Швейцарії, Сполучених Штатів Америки та інших країн.
  • Минулого року “Vinnytsia Jazz Fest” відбувся онлайн через пандемію.
На початок