В Івано-Франківську відбудеться ярмарок "FAIR FAIR-2"

В Івано-Франківську відбудеться ярмарок "FAIR FAIR-2"

В Івано-Франківську відбудеться ярмарок "FAIR FAIR-2"
Facebook/MetaLab

В Івано-Франківську 2 жовтня у цеху "Парасолька" на заводі "Промприлад" запрацює ярмарок "FAIR FAIR-2". Захід відбудеться у межах фестивалю "Сеанс міського сканування". Про це в ефірі Суспільного повідомив організатор ярмарку Олексій Мельничук.

"Ідея цього ярмарку полягає в тому, щоб зібрати в одному місці локальних виробників різних речей: продовольчих і непродовольчих товарів, мистецьких виробів, тобто абсолютно всього, що є свіжим і цікавим на ринку. Це — якісні речі, виготовлені за екологічними принципами. Також будуть речі, які насамперед пропонують нові ідеї", — розповідає Олексій Мельничук.

Взяти участь у ярмарку зголосилися приблизно 50 учасників. Це — виробники гончарних виробів, меблів з дерева та їжі.

За словами Олексія Мельничука, у програмі ярмарку запланували провести воркшопи. У просторі відкритого цеху "Парасолька" відвідувачі зможуть навчитися виготовляти гончарні вироби, підсвічники, вироби з пластику, друкувати шовкотрафарети на одязі. Також на ярмарку працюватиме барахолка. Сюди відвідувачі зможуть принести свої речі з дому, продати чи обміняти їх.

Ярмарок "FAIR FAIR-2" відбудеться у партнерстві з "Теплим Містом" та цехом "Парасолька" за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте також

На початок