Одеський журналіст Григорій Козьма балотується до Верховної Ради

Одеський журналіст Григорій Козьма балотується до Верховної Ради

Одеський журналіст Григорій Козьма балотується до Верховної Ради
Фото: Facebook/Гріг Козьма

Одеського журналіста-розслідувача та головного редактора журналу "Громадське слідство" Григорій Козьма зареєстрували кандидатом у народні депутати. Його висунули від політичної партії "Блок Едуарда Гурвіца". Про це стало відомо із сайту Центральної виборчої комісії.

Журналіст зареєстрований на довиборах до Верховної Ради по округу №197 у Черкаській області. Своє балотування в іншому регіоні Козьма пояснив тим, що "Україна для нього одна", а вибори – це "не особиста справа, а загальноукраїнська".

"Моя участь в цій кампанії не є формальною. Без сумнівів. Не боюсь програти, перемогти – теж. Що поєднує мене з Черкащиною, спитаєте ви. Зрозумійте: Україна – єдина" — написав Григорій Козьма у своєму Facebook.

Журналіст також заявив, що Україна — це "одна велика сім'я, і нам потрібно запровадити тренд політичної гостинності", оскільки "місцеві політики знають про місцеві проблеми, але не для того, щоби їх вирішувати, а щоб грати на них".

Що відомо

  • У 2017 та 2019 роках журналіст ставав номінантом та лауреатом премії для журналістів-розслідувачів імені Василя Сергієнка.
  • У 2018 році в автомобіль Григорія Козьми в'їхала вантажівка. Внаслідок інциденту ніхто не травмувався. Подію кваліфікували за двома статтями: замах на вбивство та напад на журналіста. Підозрюваних знайшли.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок