Кріштіану Роналду встановив історичний рекорд Ліги чемпіонів, відсвяткував голом на 90+5 хв: відео twitter.com/ManUtd

Він зробив у першому матчі на "Олд Траффорд" у Лізі чемпіонів після повернення.

36-річний португальський футболіст Кріштіану Роналду переписав ще одне досягнення в історії Ліги чемпіонів. Сталося це на першій хвилині матчу "Манчестер Юнайтед" - "Вільярреал" у другому турі сезону 2021/22.

Роналду потрапив в основний склад англійського клубу і вийшов на поле - це його 178 матч у кар'єрі в Лізі чемпіонів. За цим показником він обійшов легендарного ексворотаря "Реала" Ікера Касільяса - 177 матчів.

Це далеко не перший рекорд для Кріштіану, який також є найкращим бомбардиром та ассистентом в історії Ліги чемпіонів.

• Найбільша кількість перемог - 112 матчів

У матчі проти "Вільярреала" Роналду провів на полі увесь час, не був найпомітнішим гравцем, однак все одно зробив результат.

Саме Роналду став автором переможного голу для "Манчестер Юнайтед" - він відзначився точним ударом на 90+5 хвилині і зробив рахунок 2:1.

Відео голу Кріштіану Роналду проти "Вільярреала"

"Це моя робота, - сказав Кріштіану про свій переможний гол. - Інколи ти граєш добре і не забиваєш, а інколи граєш погано та забиваєш".

Цей гол теж свого роду став історичним для Роналду. Це його 12-й точний удар у компенсований час до матчів (90+ хвилини) - у найближчого суперника (Ліонеля Мессі) шість таких голів.

Окрім того, Роналду забив третій в кар'єрі переможний гол на 90+ хвилині в Лізі чемпіонів та зрівнявся з Серхіо Агуеро - це теж рекорд турніру.

Після кінця гри трибуни упродовж кількох хвилин скандували "Віва, Роналду" і не розходилися.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів