"Динамо" U19 всуху розгромило "Баварію" на виїзді у матчі Юнацької Ліги УЄФА

"Динамо" U19 всуху розгромило "Баварію" на виїзді у матчі Юнацької Ліги УЄФА ФК "Динамо"

Друга поспіль перемога киян.

Юніорська команда "Динамо" розпочала виступи в Юнацькій Лізі УЄФА з переконливої перемоги в першому турі - у Києві перемогли "Бенфіку" з рахунком 4:0. А у паралельному матчі юніори "Барселони" вдома обіграли "Баварію" - 2:0.

У другому турі "Динамо" поїхало в гості до "Баварії". І матч закінчився з таким ж рахунком, що й перший тур киян - перемога 4:0.

За матч "Динамо" нанесло 20 ударів по воротх суперника, 10 з яких - у ствір. "Баварія" у відповідь пробивала 8 разів, двічі в ствір, але справді небезпечних моментів біля воріт Руслана Нещерета не було.

Натомість кияни відкрили рахунок ще у першому таймі - Самба Діалло забив гол. На старті другого таймі він реалізував швидку контратаку, оформивши дубль. А майже одразу після нього відзначився Назар Волошин: замкнув простріл з флангу ударом в дев'ятку!

"Динамо" могло забивати ще кілька голів, а наприкінці матчу все-таки змогло забити вчетверте - провалом у центрі захисту німців скористався Ілля Скрипник, який незадовго до того вийшов на поле.

У підсумку, перемога "Динамо" з рахунком 4:0 - другий матч поспіль з таким результатом. Після двох турів кияни очолюють турнірну таблицю, з загальним рахунком 8:0!

4. "Баварія" U19 - 0 очок (2), 0:6

• Гравець "Динамо" Самба Діалло - найкращий бомбардир Юнацької Ліги УЄФА після двох турів. В його активі 3 голи.
  • Наступний матч "Динамо" зіграє вдома проти "Барселони" (20 жовтня).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів