"Дніпро" програв у першому раунді та першим з українських клубів вилетів з Кубка Європи ФІБА FIBA

Команда вперше за чотири роки не пройшла до групової стадії.

"Дніпро" розпочав боротьбу за вихід до групової стадії баскетбольного Кубка Європи ФІБА 2021/22. Кваліфікаційні матчі групи В, у якій грає український клуб, відбуваються в столиці Болгарії Софії.

У півфіналі відбору "Дніпро" зустрівся з польським "Трефль Сопот" та поступився з рахунком 82:88.

У сезоні 2020/21 дніпряни дійшли до стадії плей-оф на Кубку Європи ФІБА, де поступилися в 1/8 фіналу румунській "Ораді". Це стало їхнім найкращим результатом у єврокубку. Востаннє "Дніпро" не проходив до групової стадії в сезоні 2017/18.

Українці невдало почали матч, крупно поступившись у першій чверті 12:25, проте реабілітувалися в другій і зуміли до перерви скоротити відставання до шести очок – 38:44.

Підопічна Дмитра Болдаєва виграли третю чверть з відривом у п'ять пунктів, але все одно мінімально поступалися 60:61 перед початком фінального відрізка гри. Відігратися українці так і не змогли, програвши четверту з рахунком 22:27.

Найрезультативнішим гравцем матчу став американський атакувальний захисник "Дніпра" Рашад Вон: він заробив 28 очок, але вони не врятували команду.

Поразки дніпрян означає, що в наступному сезоні вони опустяться в Північноєвропейську баскетбольну лігу, яку вперше запустили цього року.

• Кубок Європи ФІБА. Кваліфікація, півфінал

"Дніпро" (Україна) – "Трефль Сопот" (Польща) 82:88 (12:25, 26:19, 22:17, 22:27)

• В Кубку Європи ФІБА також візьме участь український "Київ-Баскет", який одразу стартуватиме в регулярному сезоні.
  • Групові матчі розпочнуться 13 жовтня.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів