У Полтаві розпочалась сесія міськради (оновлюється)

У Полтаві розпочалась сесія міськради (оновлюється)

У Полтаві розпочалась сесія міськради (оновлюється) UA Полтава

Близько 90 питань мають розглянути депутати Полтавської міської ради на сесії. Засідання розпочали о 10-10 ранку. Нині присутні 30 депутатів із 42.

13.40. Сесію завершено.

12.40. Вуличних котів визнали частиною екосистеми Полтави. Таке рішення ухвалили 29 депутатів на сесії міської ради. Згідно із проектом рішення, це зробили для захисту тварин від жорстокого поводження та для гуманного ставлення до них.

12.35. На сесії міської ради у Полтаві депутати затвердили передачу трьох машин для полтавського «КАТП-1628». Це спеціалізована комунальна техніка. У власність прийняли два сміттєвози та вакуумну асенізаційну машину. За це проголосували 29 депутатів. Цю техніку придбали 2019 року за рахунок грошей фонду охорони навколишнього природного середовища.

12.25. Депутати міської ради збільшили статутний капітал комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» на понад 25 мільйонів гривень. Це зробили за рахунок міського бюджету. Новий статутний капітал підприємства складає майже 42 мільйони гривень. За це проголосували 30 депутатів. Нагадаю, комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» займається перевезенням пасажирів за допомогою громадського транспорту – автобусів та тролейбусів.

12.20. На сесії міської ради збільшили статутний капітал полтавського «КАТП-1628». За це проголосували 31 депутат. Додатково комунальному підприємству надали майже 9,5 мільйонів гривень. Це – за рахунок грошей із міського бюджету. Новий статутний капітал затвердили у розмірі майже 87 мільйонів гривень. Нагадаю, «КАТП-1628» – це міське комунальне підприємство, що займається вивезенням побутових відходів та їхнім роздільним збором, регулюванням чисельності безпритульних тварин, ремонтом та утриманням вулиць і доріг, виконанням ремонтів тощо.

11.45. Депутати Полтавської міськради ухвалили зміни до міського бюджету–2020. Це рішення підтримали 27 обранців. Згідно із ним, бюджет дофінансували за рахунок грошей, не використаних 2019, а також дотацій із інших бюджетів. Крім іншого, отримали трансфер із бюджетів Машівської райради та Машівської ОТГ – це 300 тисяч гривень. Ці гроші – за надання медичних послуг вагітним, породіллям та новонародженим, що проживають на території Машівського району. Нагадаю, бюджет Полтави депутати одноголосно затвердили 20 грудня 2019. Загальний його обсяг – це 3 мільярди 88 мільйонів видатків та 3 мільярди 94 мільйони гривень доходів.

11.35. Депутати затвердили порядок денний сесії. Загалом у ньому 94 питання.

Питання із порядку денного стосуються змін до показників міського бюджету, збільшення статутних капіталів комунальних підприємств, затвердження нових міських програм та порядку присудження премій місцевим спортсменам, науковцям та літераторам. Нагадаю, попередня сесія міської ради була бюджетною. Вона відбулася понад 2 місяці тому – 20 грудня 2019. Тоді депутати одноголосно затвердили бюджет міста. Загальний його обсяг – це 3 мільярди 88 мільйонів видатків та 3 мільярди 94 мільйони гривень доходів.

У Полтаві розпочалась сесія міськрадиUA Полтава

У Полтаві розпочалась сесія міськради

10.00 Починають сесію міської ради із виступів громадськості. Таких зареєстрували 47. Кожен може висловитись упродовж 3 хвилин.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди