Як двірник з Херсона збирався на Чемпіонат світу. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Як двірник з Херсона збирався на Чемпіонат світу. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Як двірник з Херсона збирався на Чемпіонат світу. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
Фото: Олена Протопопова/Суспільне.Херсон

Ігор Євтушенко – Чемпіон Європи та України з бразильського джиу-джитсу. Чоловік працює двірником у херсонський школі та мріє підкорити Чемпіонат світу цього року. Про свій шлях до мети спортсмен розказав Суспільному.

Ігорю Євтушенку – 48. З початку цього навчального року він працює у Херсонській школі № 57.

Про те, що поруч з ними Чемпіон Європи, школярі дізналися нещодавно, - говорить десятикласниця Марія.

"Я дізналася цю історію від мами. Вона мені розповіла, то мені стало цікаво, бо я теж займаюся цим видом спорту, він дуже цікавий і я підтримую Ігоря", - каже Марія Рузіч.

"Я його бачив по телевізору. Ми з мамою ходимо, він завжди прибирає біля школи. Я знаю, що він до обіду двірник, а після обіду готується до змагань. Я теж хочу займатись спортом", - говорить учень Ілля Звада.

"Я займаюся спортом, мені тренер розповідав і я його підтримую", - каже учениця Анна Максименко.

Відомим Ігор став після того, як у соцмережах попросив допомоги – зібрати гроші на участь у Чемпіонаті світу. Ігоря підтримали небайдужі українці і сьогодні він вже купив квиток, говорить чоловік.

"Мету я вже давно собі поставив. Я хочу стати чемпіоном світу. Чи вийде – ще не знаю. Але думаю – вийде, я до цього доклав усі зусилля. Фінансово я не зможу собі оплатити цю поїздку. У мене мінімальна зарплата. Я вирішив – викладу пост в себе на сторінці, може, хтось з моїх друзів допоможе. Ми не розраховували на таку підтримку. Один хлопець перепостив і після цього пішов розголос. За три дні ми зібрали заявлену суму – 700 доларів. Це - проживання, переліт, внесок за турнір", - говорить Ігор Євтушенко.

Останні шість років Ігор займається бразильським джиу-джитсу та тренує інших. Спорт, говорить чоловік, повністю змінив його життя.

"Зараз працюю двірником, прибираю школу. Раніше працював водолазом, був у гарній фізичній формі. Коли нашу службу розформували, почав набирати вагу, бо втратив навантаження. І вирішив зайнятися спортом. Спочатку займався бігом на стадіоні біля дому. А потім захотілося чогось більш драйвового. Пішов на єдиноборства. А потім був із сином у справах в Києві і побачив оголошення – бразильське джиу-джитсу. Взяли участь у тренуванні. Нам так сподобалося. І ми повернулися до Херсона, орендували підвал і почали тренуватися. І так пішло-пішло", - розказує спортсмен.

Херсонець поїде на джиу-джитсу
Суспільне. Херсон

У школі, де сьогодні Ігор працює двірником, багато дітей займаються спортом, говорить директорка Олена Гаврилюк

"Ще не встигли ми взаємодіяти. Ось у нас пройшов олімпійський тиждень і, зазвичай, ми запрошуємо до дітей відомих спортсменів нашого міста. Якби ми знали, що у нас теж працює відомий спортсмен, ми б його запросили. Тому, якщо він залишиться працювати у нашій школі, ми обов’язково запросимо його до наших дітей", - каже директорка.

Чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу відбудеться 15-16 листопада в Арабських Еміратах.

Повне відео

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок