"Маю кубок за пазухою": велоспортсмен з Харківщини — володар Кубка Європи

"Маю кубок за пазухою": велоспортсмен з Харківщини — володар Кубка Європи Харківська облдержадміністрація

Велоспортсмен Владислав Сапожников переміг в загальному заліку Кубка Європи з велоспорту в неолімпійському класі "Круізер".

Про це 29 вересня повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Спортсмен за сумою десяти етапів набрав 228 балів — це вдвічі більше, аніж бельгієць Роббі Вершурен, який посів друге місце із результатом 101 бал.

"По сумі 10 етапів я в лідерах, навіть попри те, що в останньому етапі не брав участі, маю кубок за пазухою", — написав Сапожников у Facebook.

Третє місце з результатом 84 бали посів також бельгійський велогонщик Денніс Стіманс.

За даними ХОДА, цього сезону Сапожников виграв перший та другий етап Кубку, які проходили в італійській Вероні, а також переміг на четвертому етапі у французькому Саррьяне. На третьому етапі також у Франції Владислав посів четверте місце.

Минулого року спортсмен був срібним призером Кубка Європи.

Авторка: Ганна Цьомик