Суми недоотримали 165 тис. грн. Судитимуть начальника одного з управлінь за зловживання владою

Суми недоотримали 165 тис. грн. Судитимуть начальника одного з управлінь за зловживання владою

У Сумах за зловживання владою судитимуть начальника одного з управлінь Сумської міської ради, через дії якого бюджет міста недоотримав 165 тис. грн. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук Сумської обласної прокуратури.

Як повідомляють у прокуратурі, слідство виявило, що на комунальній території приватна фірма чотири роки розміщувала рекламу. Однак договорів про її розміщення не укладали, відповідно й коштів бюджет за це не отримував. Начальник відповідального за укладання таких договорів управління нічого не вдіяв, щоб припинити розміщення реклами.

Нині йому інкримінують ч. 1 ст. 364 КК України: "Зловживання владою або службовим становищем". Якщо провину доведуть, за порушення цієї частини статті передбачене покарання: арешт до шести місяців або до трьох років обмеженням волі, або до трьох років га ґратами, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років, зі штрафом 4 250 - 12 750 грн.

Як повідомила Суспільному прессекретарка прокурори Сумської області Наталя Науменко, 27 вересня було підготовче засідання у цій справі, по суті її слухатимуть за тиждень 4 жовтня.

У Сумах за розміщення реклами та укладання договорів, про які йдеться, відповідає Управління архітектури та містобудування. Начальником цього управління є Андрій Кривцов. У липні він підтвердив Суспільному отримання підозри і відсторонення від посади. На прохання про коментар Андрій Кривцов тоді сказав, що зробить це після судових засідань і рішення суду. На його думку, не зовсім коректно висловлювати свою позицію публічно.

Що відомо

  • Начальника управління Сумської міської ради відсторонили від посади. Прокуратура підозрює його у службовій недбалості, яка коштувала бюджету 165 тис. грн. Йдеться про розміщення зовнішньої реклами на вулицях Сум однією з приватних фірм.

Вибір редакції

На початок