У Чернівцях фірмі депутата дали в оренду землю. Раніше міськрада йому відмовляла

У Чернівцях фірмі депутата дали в оренду землю. Раніше міськрада йому відмовляла

У Чернівцях фірмі депутата дали в оренду землю. Раніше міськрада йому відмовляла
Суспільне Буковина

У Чернівцях на сесії проголосували за надання в оренду земельної ділянки фірмі, яка перебуває у співвласності депутата міськради. Раніше департамент відмовив йому через те, що ділянку включено до переліку скверів.

За проєкт рішення проголосувалиЧернівецька міська радаПоіменне голосування за проєкт рішення. 25 депутатів.

Ділянку площею 0,18 гектара на вулиці Головній, 141 надали підприємству "Бізнес-центр Буковина". Його співвласникомЗгідно з даними Мін'юсту, кінцевим бенефіціаром підприємства є Валерій Чинуш. Також співвласницею компанії є його дружина — Олена Чинуш. є депутат фракції "Рідне місто" Валерій Чинуш. Пропозицію про те, аби у проєкті рішення "відмовити" замінити на "надати" висунув депутат "Європейської солідарності" Василь Максимюк.

У коментарі Суспільному він сказав, що вирішив змінити проєкт, бо у минулому скликані цю ділянку надали в оренду підприємству. Там розташовані підсобні приміщення бізнес-центру.

"Дозвіл не суперечить законодавству, по-іншому були б претензії від юридичного управління. Вважаю, що я, як депутат минулого скликання, мав запропонувати продовжити оренду, як ми раніше вирішили. Тим паче там не буде забудови, а планується бювет", — каже Максимюк.

Валерій Чинуш перебував на сесії, втім не реєструвався. У коментарі Суспільному сказав, що не голосував, тому не мав потреби заявляти про конфлікт інтересів.

Раніше департамент урбаністики відмовивЧернівецька міська радаПроєкт рішення, за яким бізнес-центру мали відмовити у наданні земельної ділянки в оренду. в оренді центру через те, що ділянка є у переліку скверів, її межі неузгоджені з суміжними землевласниками. Не сесії ділянку вилучилиЧернівецька міська радаПоімене голосування за вилучення ділянки з переліку скверів. з переліку скверів.

Читайте також

"Не перетворюйте раду на цирк". Текстовий стрім з сесії Чернівецької міської ради

На початок