ЦВК зареєструвала кандидатку по 197-му округу

ЦВК зареєструвала кандидатку по 197-му округу

Оновлено

Центральна виборча комісія зареєструвала ще одну кандидатку у народні депутати по виборчому округу №197. За відповідне рішення проголосували на засіданні комісії 28-го вересня.

Зареєстрували самовисуванку Радченко Тетяну Володимирівну.

Про неї відомо, що вона є директоркою підприємства та членкинею політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ", проживає у Києві.

30 вересня включно – дедлайн подачі документів до ЦВК представниками, обраними партійцями, а також тими, хто бажають йти шляхом самовисування. За тиждень до завершення реєстрації кандидатів в окрузі № 197 балотуються 19 осіб.

Що відомо

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях почався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
  • Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат і вже 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – власне на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).
  • Владислав Голуб був народним депутатом 8-го скликання, членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. У 2019-му балотувався до Верховної Ради 9-го скликання по 198 округу (Черкаська область) як безпартійний самовисуванець.
  • ЦВК зареєструвала як кандидата повного тезку чинного міського голови Золотоноші Віталія Олександровича Войцехівського. За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 157 Кримінального кодексу України.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок