У Києві екологічна комісія підтримала створення парку "Совські ставки"

У Києві екологічна комісія підтримала створення парку "Совські ставки"

У Києві екологічна комісія підтримала створення парку "Совські ставки"
УНІАН

Екологічна комісія підтримала ініціативу щодо створення екопарку "Совські ставки".

"Щойно екологічна комісія одноголосно підтримала ініціативу по створенню парку "Совські ставки". А Київзеленбуд тепер розробить проєкти землеустрою на усю площу майбутнього парку. Було підтримано 2 відповідні проєкти рішень", — повідомила засновниця проєкту "Місто-сад" Женя Кулеба.

Комунальне підприємство "Київзеленбуд" подало клопотання до Київради про створення екопарку на території Совських ставків 17 вересня. Концепцію парку розробили активісти.

Екопарк хочуть облаштувати на площі 19 гектарів на проспекті Валерія Лобановського, 113, і 3,5 гектара уздовж вулиці Володимира Брожка і проспекту Лобановського.

Як пояснили у КО, концепція створення парку полягає у мінімальному втручанні у природний ландшафт.

"На території у більше ніж 20 га є цінні водно-болотні угіддя, які є джерелом кисню та домівкою для багатьох видів тварин, у тому числі, рідкісних птахів і черепах. Дана територія має бути безпечною та доступною для відвідувачів, разом з тим, зберігаючи біорізноманіття, яке є саме тут", — зазначив раніше гендиректор "Київзеленбуду" Олексій Король.

Раніше територію планували забудувати, однак проєкт не розвивався і територія була закинута.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок