У Франківську учасники АТО/ООС організовують турнір для ветеранів

У Франківську учасники АТО/ООС організовують турнір для ветеранів

У Франківську учасники АТО/ООС організовують турнір для ветеранів
Фото ілюстративне: Facebook/Поліція Івано-Франківської області

В Івано-Франківську 9 жовтня відбудеться турнір з функціонального багатоборства серед учасників АТО/ООС. Організатори змагання очікують на більш ніж пів сотні учасників. Про це в етері Суспільного розповів голова Фізкультурно-спортивного товариства учасників АТО/ООС Дмитро Мельников.

Турнір, присвячений захисникам та захисницям України, проходитиме на території Палацу Потоцьких, адже це, каже Дмитро Мельников, — і центр міста, і відкритий простір. Крім того, є можливість перейти в намет, якщо погіршиться погода.

Взяти участь у турнірі може кожен учасник АТО/ООС з Івано-Франківщини, незалежно від рівня спортивної підготовки та досягнень. Спеціальних підготувань організатори не вимагають, каже Дмитро Мельников.

"В АТО йшли не спортсмени — ішли прості люди — з офісів, складів, водії, будь-хто. І, при цьому, виконували все, що потрібно, до речі, ще й у бронежилетах. Ми вважаємо, що на турнірі охопимо велику кількість учасників АТО/ООС. Навіть ті люди, які мають середню фізичну підготовку, зможуть взяти участь у змаганнях", — розповів Дмитро Мельников.

Вікових обмежень для участі в турнірі немає. На змаганнях учасники виступатимуть у двох категоріях — до 45 років і від 45.

На виконання трьох основних вправ — жиму штанги 50 кг лежачи, греблю на тренажері та поштовху гирі 16 кг — організатори виділяють по дві хвилини.

Аби взяти участь у турнірі, охочим потрібно звернутися в обласне Фізкультурно-спортивне товариство учасників АТО/ООС або в обласну Асоціацію учасників та ветеранів.

Читайте також

  • Бійці прикарпатської "десятки" перемогли у змаганнях зі сходження на Говерлу "IRON UNIFIER"
  • У Франківську команди учасників АТО змагалися на обласному турнірі з мініфутболу
  • Шостий рік поспіль. На Прикарпатті провели турнір з футзалу пам’яті учасника АТО Віталія Козака

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок