Терехов подав документи на реєстрацію кандидатом у мери Харкова

Терехов подав документи на реєстрацію кандидатом у мери Харкова

Терехов подав документи на реєстрацію кандидатом у мери Харкова

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов подав документи на реєстрацію кандидатом у мери Харкова.

Представник партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" подав документи вранці 28 вересня, повідомила Суспільному голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Олена Матвієнко. У комісії є п'ять днів, щоб їх розглянути.

25 вересня на конференції міської організації "Блок Кернеса — Успішний Харків" секретаря міськради Ігоря Терехова висунули кандидатом у мери Харкова.

Що відомо

  • Після смерті втретє обраного Харківським міським головою Геннадія Кернеса Верховна Рада призначила позачергові вибори мера Харкова на 31 жовтня 2021 року. 25 вересня Харківський міськвиборчком зареєстрував кандидатами у мери Харкова перших шістьох людей. 27 вересня їм почали видавати посвідчення. Прийом документів та реєстрація триватиме до 30 вересня.
  • 54-річний Ігор Терехов працює на держслужбі з 1999 року. З 2007 був заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова. У 2010, коли головою ОДА став Михайло Добкін, Терехов став спочатку заступником, а потім першим заступником Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Після смерті Кернеса виконує обов'язки мера.
  • Відповідно до декларації за 2020 рік у Терехова на двох із матір'ю є квартира у Харкові, ще одну квартиру, яка належить матері, він орендує. Також орендує автомобіль Mercedes-Benz та квартиру для сина. Має годинник Omega Speedmaster Automatic, заощадив 135 тисяч гривень, 54 тис. євро та 151 тис. доларів готівкою та 202 тис. грн на рахунках у банку. За рік на посаді у міськраді Терехов заробив 1,45 млн грн. У 2017 році брав позику на понад 10 мільйонів, має цінні папери у компанії ТОВ "КУА "Фінекс-капітал".
Читайте також: Повідомлення на сайті Харківської міськради можуть містити ознаки політреклами Терехова — "Опора"
На початок