"Думали піти до церкви". Одеський "Чорноморець" зіграв внічию з "Інгульцем"

"Думали піти до церкви". Одеський "Чорноморець" зіграв внічию з "Інгульцем" Фото: УПЛ

Матч дев’ятого туру VBET Ліги завершився нічиєю для футбольних команд "Чорноморець" та "Інгулець". Команди зіграли з рахунком 1:1, повідомили в пресслужбі одеського клубу.

"Чорноморець" грав на правах володаря поля та приймав гостей з Кіровоградської області на однойменному стадіоні в Одесі. За даними пресслужби, матч відвідали 2670 людей.

Перший гольовий момент "моряки" заробили вже на дев’ятій хвилині матчу. Артур Авагімян виконав кутовий та доставив м’яч до Валерія Дубка. Однак той не зміг пробити в площину воріт та з шести метрів відправив м’яч повз. Після цього одеська команда перейшла у наступ, утім так і не змогла реалізувати кілька потенційних шансів.

"Думали піти до церкви". Одеський "Чорноморець" зіграв внічию з "Інгульцем"Фото: УПЛ

Відкрити рахунок "Чорноморцю" вдалося лише на 39-й хвилині матчу. Євген Смирний, якого захист "Інгульця" залишив без нагляду в центрі штрафного майданчику, змінив рахунок на 1:0. Перший тайм завершився з мінімальною перевагою для одеситів.

Протягом другого тайму "Інгулець" намагався зрівняти рахунок, а вже на 85-й хвилині орбір вказав на одинадцятиметрову позначку навпроти воріт "Чорноморця". Хорватський півзахисник гостей Младен Бартулович поклав м’яч у лівий кут воріт: 1:1.

Під час післяматчевої пресконференції тренер "Чорноморця" Юрій Мороз зазначив, що розраховував на перемогу, утім втримати перевагу футболістам не вдалося. На питання журналіста, чи не планувала команда сходити до церкви, аби подібні матчі ставали переможними, Мороз жартома відповів схвально.

"Сходити до церкви? Думали. Звісно, на результат впливає певна впевненість гравців, їхня стабільність. Мені приємно, що помічають прогрес нашої команди. Вона стає міцнішою. Але, на жаль, поки немає результату. Думаю, з кожним тренуванням ми будемо додавати в майстерності та моментах", – розповів тренер "Чорноморця".