Визначилися усі півфіналісти чемпіонату світу з футзалу: відео

Хто з ким зіграє.

Чемпіонат світу з футзалу виходить на фінішну пряму - упродовж двох днів у Вільнюсі та Каунасі відбулися матчі чвертьфінальної стадії, за результатами яких визначилися чотири збірні, що продовжують боротьбу на турнірі. Усі матчі плей-оф чемпіонату світу дивіться на сайті Суспільне Спорт.

У рамках 1/4 фіналу проходило одразу два великих рематчі: повтор фіналу останнього чемпіонату світу (Аргентина - ФСР) та повтор фіналу останнього чемпіонату Європи (Португалія - Іспанія). А окрім того збірна Бразилії зустрічалася з Марокко, а Іран - з Казахстаном.

Результат усіх матчів визначив або один гол, або овертайм-пенальті. Основного часу для перемоги не вистачило в обох "рематчах", які у підсумку закінчилися таким ж результатом, як і останні зустрічі збірних.

Команда ФСР у серії пенальті вилетіла від Аргентини, хоча весь овертайм і останні п'ять хвилин основного часу грала першим номером (у аргентинців був перебір фолів), навіть пробивала 10-метровий удар - але безрезультативно. У серії пенальті ФСР могла закрити зустріч п'ятим ударом (рахунок 3:3, ФСР пробиває другим), але знову не вдалося. Як підсумок, ще один сейв аргентинців під час сьомого (!) пенальті вивів їх у півфінал.

• Вирішальне пенальті матчу Аргентина - ФСР: відео

А от у Піренейському дербі чинним чемпіонам Європи (португальцям) довелося відіграватися з 0:2 у другому таймі: вони зробили це, перевели гру в овертайм, де забили ще двічі і вийшли у півфінал.

• Другий гол Португалії, який перевів гру в овертайм

Казахстан теж зміг відігратися з 0:2 проти Ірану і виграв 3:2, а результат матчу Бразилія - Марокко визначив єдиний гол зі штрафного - 1:0 на користь бразильців.

• Єдиний гол Бразилії у матчі проти Марокко: відео

Чемпіонат світу з футзалу. 1/4 фіналу: результати

• Бразилія - Марокко 1:0
  • Аргентина - ФСР 1:1 (5:4 по пенальті)
  • Іспанія - Португалія 2:4 (овертайм)
  • Іран - Казахстан 2:3

Для Казахстану - це перший в історії вихід у півфінал чемпіонату світу. Бразилія повертається в топ-4 після сенсаційного вильоту в 1/8 фіналу в 2016 році. Аргентина та Португалія - дві збірні, що грали у півфіналі також у 2016 році.

Чемпіонат світу з футзалу. Пари та час матчів 1/2 фіналу

• Бразилія - Аргентин (середа, 29 вересня, 20:00)
  • Португалія - Казахстан (четвер, 30 вересня, 20:00)

У півфіналах відбудеться південноамериканське дербі між Бразилією та Аргентиною, а також матч двох європейських збірних. Тож у фіналі точно зіграє один представник Європи і один - Південної Америки.

Трансляція чемпіонату світу з футзалу

Усі матчі плей-оф ЧС-2021 з футзалу дивіться наживо на сайті Суспільне Спорт. Онлайн-трансляція чемпіонату світу з футзалу доступна на території України.

Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів