Кількість активних користувачів TikTok сягнула мільярда на місяць

Кількість активних користувачів TikTok сягнула мільярда на місяць

Кількість активних користувачів TikTok сягнула мільярда на місяць
Ілюстративне фото, Unsplash

Соцмережа TikTok повідомила, що досягла мільярда активних користувачів протягом місяця.

"Понад 1 мільярд людей у ​​всьому світі зараз щомісяця відвідують TikTok, щоб розважатися, навчатися, сміятися чи відкривати щось нове", — повідомили у компанії.

За рік кількість активних користувачів TikTok зросла на 45%. Окрім того, у липні цього року TikTok став першим додатком, не пов’язаним із Facebook, який досяг 3 мільярдів глобальних завантажень,

Компанія вважає своїми основними ринками США, Європу, Бразилію та південно-східну Азію, передає Techcrunch.

Окрім того, компанія наразі звернула увагу на VR. Материнська компанія TikTok ByteDance придбала VR Pico, яка створює окуляри віртуальної реальності.

Що відомо

  • Китайська версія TikTok запускає "молодіжний режим" для дітей до 14 років. Для них буде обмежено час користування додатком до 40 хвилин на день.
  • У Київському університеті культури презентували факультет, присвячений соціальній мережі ТікТок. Про це оголосив президент навчального закладу Михайло Поплавський у вівторок, 14 вересня. Після закінчення факультету можна буде отримати диплом, але за яким фахом — Поплавський не уточнив.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок