Поєднала акройога: подружжя Шевцових з Херсона подорожує разом

Поєднала акройога: подружжя Шевцових з Херсона подорожує разом

Поєднала акройога: подружжя Шевцових з Херсона подорожує разом
Суспільне Херсон

Цього року вони проїхали понад 3 тисячі кілометрів. Подружжя Шевцових з Херсона подорожує Україною. До Всесвітнього дня туризму вони розказали Суспільному як і чому почали відкривати для себе різні міста.

"Подорожувати мені подобалося ще в дитинстві з батьками. Ми кожного року, коли у батька була відпустка, виїжджали кудись далеко на море, на машині, також часто відвідували гори, ліс. І це, напевно, запало у душу мені з дитинства і, коли я вже став дорослим, почав ходити у піші походи до Криму. У принципі, весь Крим я пройшов свого часу пішки. Зараз подорожувати Кримом немає можливості та ми подорожуємо Україною", - каже Іван Шевцов.

Марина Шевцова розповідає, у дитинстві теж часто відпочивала із батьками, переважно їздили до моря. Тепер подорожує із чоловіком.

"Найулюбленіше місто – Львів. Дуже мені імпонує це місто. Воно якесь таке спокійне, дуже наповнює силою та енергією. Звідти, коли приїздиш, то якийсь такий наповнений, хочеш творити", - каже Марина Шевцова.

Іван та Марина 4 роки разом. Познайомилися, говорять, завдяки спільному захопленню. Тепер разом займаються йогою та їздять у йога-тури.

Поєднала акройога: подружжя Шевцових з Херсона тепер і подорожують разом
Суспільне. Херсон

"Ми вже займаємося понад 10 років професійно йогою і свого часу у Херсоні ми започаткували акройогу. Ми – перші, хто почав її викладати. Це дуже цікава практика, яка, в принципі, є дуже хорошою психотерапією для стосунків у сім’ї, наприклад між батьками і дітьми, між чоловіком і дружиною, або просто між друзями. І з цього почалася також наша дружба. Вона також пов’язана із йогою і свого часу 4 роки тому ми разом поїхали на "КарпаттяYogaFest" і Карпати нас поєднали на 4 роки та надіюся, що до кінця життя", - говорить Іван.

За час спільного життя вони об’їздили всю Херсонщину і зараз знайомляться з культурою інших регіонів країни.

"Цього року ми проїхали понад 3 тисяч кілометрів. Були знову ж таки в Карпатах на міжнародному йога-фестивалі "КарпаттяYogaFest". Були з майстер-класами у Львові, Києві, Житомирі. Закінчилася наша подорож у Черкасах і звідти ми вже прибули до Херсона", - говорить чоловік.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок