У центрі Миколаєва пошкодили артоб'єкт

У центрі Миколаєва пошкодили артоб'єкт

У центрі Миколаєва пошкодили артоб'єкт
Фото: Тетяна Макушева / Суспільне Миколаїв

У Миколаєві невідомі пошкодили "серце" в артоб’єкті "I love Mykolaiv". Інцидент зафіксували камери міського відеоспостереження.

Про це повідомив начальник відділу стандартизації та впровадження електронного врядування міськради Дмитро Канарський. Він опублікував відео у соцмережі.

За словами менеджера з комунікації Комунальної установи "Агенція розвитку Миколаєва" Євгена Гомонюка, ця подія з артоб’єктом відбувається не вперше з моменту встановлення у вересні 2018 року.

"У цій конструкції зазвичай є одне слабке місце: це поверховий шар лицьової сторони, де "серце" облаштоване склом. Воно вже там кілька разів було змінено на різні матеріали, але це скло, тому що воно має пропускати світло, тож воно не може бути металевим. Букви зараз укріплені, їх не можна проломити", – розказав Євген Гомонюк.

У центрі Миколаєва пошкодили артоб'єкт
Фото: Тетяна Макушева / Суспільне Миколаїв

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради не виїжджав на місце та поки не називає суму збитків.

Читайте також: "Mykolaiv ART Week: CHANGE. Понад 50 митців представлять свої роботи на виставці в рамках фестивалю".

У 2019 році артоб’єкт перейшов на баланс до комунального підприємства "Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва". Директор Олег Куліш телефоном повідомив, ще не отримували інформації щодо пошкоджень, тому не знає суми збитків місту за розбите "серце". За його словами, найближчим часом проведуть обстеження, складуть кошторис на роботи. Гроші братимуть з бюджету міста. Заяву до поліції не подавали.

Що відомо

  • У вересні 2019 року конструкцію на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства відновили після чергового пошкодження та укріпили. У лютому 2020 року конструкцію знову зламали. Тоді поліція затримала 18-річного хлопця. Вартість робіт для відновлення "серця" тоді склала понад дев'ять тисяч гривень. Ремонт виконували за гроші батьків хлопця.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок