У Кропивницькому батьки відмовилися від новонародженої дитини

У Кропивницькому батьки відмовилися від новонародженої дитини

Доповнено
У Кропивницькому батьки відмовилися від новонародженої дитини
УНІАН

У Кропивницькому батьки відмовилися від новонародженої доньки. Про це Суспільному розповіла головна лікарка кропивницького пологового будинку Людмила Романів. Дитина, з її слів, недоношена, але здорова.

За словами лікарки, новонароджену до пологового будинку принесли хлопець з дівчиною у п'ятницю, 24 вересня. Сказали, що знайшли її під мостом: "Лікарі запідозрили, що це мама дитини та викликали поліцію. Дівчина зізналася, що це вона народила, але дитина їй не потрібна".

Дитину оглянули лікарі, сказала Людмила Романів: "Дівчинка недоношена, але здорова. Була переохолоджена. Нині перебуває під наглядом лікарів".

Жінка написала відмову від дитини. Головна лікарка сказала, що працівники лікарні намагалися вплинути на рішення матері, але позитивного результату це не дало.

Дитина набуває права бути усиновленою з двохмісячного віку, але за певних обставин, розповів завідувач сектору соціального і правового захисту дітей міської служби у справах дітей Ігор Горін. "Це наприклад, якщо мама надала нотаріальну згоду на усиновлення або вона позбавлена батьківських прав" .

З дня народження дитини у батьків є пів року на те, щоб передумати і забрати її додому. Якщо вони цього не роблять, управління у справах дітей подає до суду на позбавлення їх батьківських прав.

Читайте також

На початок