Дніпропетровщина залишається у "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки

Дніпропетровщина залишається у "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки

Дніпропетровщина залишається у "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки
ОДА Дніпропетровської області

Дніпропетровщина залишається у "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки. Зараз за статистикою тут перевищені показники захворюваності і госпіталізації. Про це повідомила Тетяна Квітницька, представниця департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Тетяна Квітницька говорить, у найближчі тижні ситуація може або стабілізуватися, або привести до погіршення рівня епідемічної небезпеки.

"Рівень захворюваності в Дніпропетровській області – цілком відповідає помаранчевій зоні. Це є таким сигналом, у який бік піде далі регіон. То за показниками, які в нас стрімко погіршується – це за рівнем госпіталізації на 100 тисяч [населення, ред.]. В нас зараз 3160 ліжок в 21 закладі. Ми відкрили того тижня 40 додаткових ліжок у Дніпрі в лікарнях, ще 4 розгорнули в реанімаціях", – говорить заступниця голови департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька.

Що відомо

  • COVID-19: По всій Україні почали діяти норми "жовтого рівня" епіднебезпеки
  • У МОЗ розповіли про те, якими можуть побічні ефекти вакцинації проти COVID-19 і в яких випадках слід звертатися за допомогою лікаря.
  • Головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що у листопаді Україна може наблизитися до червоної зони епідеміологічної небезпеки, тому в країні можуть впровадити локдаун.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я очікує нову хвилю захворюваності на коронавірус восени.

Читайте також

  • За добу на Дніпропетровщині зафіксували 371 новий випадок коронавірусу
  • За добу в Україні зафіксували близько трьох тисяч випадків COVID-19

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок