Реперка alyona alyona почала запис нового альбому, який вийде до кінця 2021 року

Реперка alyona alyona почала запис нового альбому, який вийде до кінця 2021 року

Реперка alyona alyona почала запис нового альбому, який вийде до кінця 2021 року

Реперка alyona alyona розпочала у Луцьку запис нового альбому. Він має з'явитися до кінця 2021 року. Про це співачка розповіла в ефірі "Радіо Промінь".

"Я дуже хочу, щоб люди мене почули нову, якесь нове звучання. Це те, чим я давно хотіла займатися, як я давно хотіла себе проявити. Дуже вдячна всім, хто підтримує мою творчість, хто чекає на цей реліз", — сказала alyona alyona в ефірі шоу "Селекція".

Також під час ефіру вона згадала про свій новий трек "Волю Молодим".

"Трек у мене був написаний ще навесні, коли відбувалися суди над українськими активістами, я дуже слідкувала за цим усім, підтримувала мітинги і акції протесту, які збиралися на їхню підтримку. Мені стала дуже близькою ця тема, бо дуже багато моїх знайомих там були. Хотілося б, щоб хлопці, які збираються та топлять за справедливість і волю, таки мали ту волю, а не сиділи за ґратами. Також, я дуже сильно підтримувала протестні рухи з Білорусі, тому для мене важливо було висловити таку свою думку і свої почуття зібрати в купі до цього треку".

Що відомо

  • alyona alyona почала кар'єру реперки у 2018 році з треку "Рибки", і з цього моменту випустили три альбоми: "Пушка", "В хаті MA" та Galas.
  • alyona alyona отримала у 2018, 2020 та 2021 році році нагороди Yuna.
  • Премія YUNA претендує на статус української "Греммі". Десять років тому її заснували металургійний магнат Мохаммад Захур (також відомий як чоловік Камалії) та Павло Шилько (також відомий як DJ Паша). Так само, як і головну музичну нагороду світу, YUNA обслуговує міжнародна аудиторська компанія Deloitte. За переможців голосує якомога більша кількість музичних експертів за якомога ширшим списком артистів та творів у кожній категорії.
  • Весною 2021 року в Україні пройшли мітинги на підтримку засудженого до 7 років екскерівника одеського осередку "Правого сектору" Сергія Стерненка. Це вирок в справі про викрадення місцевого депутата Сергія Щербича, розбій та зберігання зброї.
  • Один з мітингів закінчився нападом на Офіс президента - були побиті вікна, спалені двері, розмальовані стіни.
  • У квітні Апеляційний суд змінив вирок Стерненкові на 1 рік умовного терміну.

Читайте більше

"Рекламний" дрифт на Софійській: співачку Alyona Alyona викликають на допит

YUNA-2021. Як "українське Греммі" віддзеркалює стан популярної музики

Як митці, колекціонери та звичайні українці заробляють на NFT-мистецтві

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант