На проєкт відновлення стадіону "Спартак" в Одесі планують витратити майже 4 млн грн

На проєкт відновлення стадіону "Спартак" в Одесі планують витратити майже 4 млн грн

На проєкт відновлення стадіону "Спартак" в Одесі планують витратити майже 4 млн грн
Вікіпедія

Управління капітального будівництва Одеської міської ради планує провести ремонт стадіону "Спартак" та оголосило тендер на розробку проєктної документації. З бюджету міста на це готові витратити майже 4 мільйони гривень. Про це Суспільному стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro.

Йдеться про стадіон, який розташований на вулиці Канатна, 79. Площа будівельних робіт – 2,6 га.

Компанія, яка переможе у тендері, повинна виконати звіт про технічний стан футбольних полів та прилеглої території, а також інженерних мереж, конструкцій трибун та підтрибунного простору. Відновити планують адміністративні будівлі, звести конференц-залу та нові роздягальні. Крім того, продумати благоустрій та озеленення території довкола. Бажаний строк експлуатації після реконструкції, на думку управління капбудівництва, має сягати понад 50 років.

Розробка проєктної документації коштуватиме бюджету міста 3,8 мільйони гривень.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 4 жовтня, наступного дня відбудеться аукціон. Ремонтні роботи компанія, яка переможе, має провести до кінця 2022 року.

За словами директора стадіону Михайла Чистякова, заклад був побудований у 1986-му році й відтоді жодного разу не було капітального ремонту.

"Була часткова реконструкція, остання у 2008 році. Після цього ремонт проводився тільки власними силами. Тому й морально, й технічно вся інфраструктура стадіону застаріла, починаючи від комунікацій та закінчуючи біговими доріжками, футбольними полями, освітленням та роздягальнями. Все застаріло та перебуває у поганому стані", – зазначив Чистяков.

Скільки може тривати ремонт, чиновник не знає. Каже, це буде зрозуміло вже після готової науково-проєктної документації. Щодо того, скільки коштуватиме ремонт загалом, Чистяков також відповісти не зміг.

"Завдяки ремонту місто отримає сучасний стадіон. Якщо з'являться нові бігові доріжки, це дозволить комфортно займатися легкою атлетикою та бігом. На сучасних полях з добрим дренажем можна буде займатися футболом, регбі, фрисбі чи американським футболом. Тобто стадіон можна буде використовувати протягом всього року, і завдяки оновленому освітленню, у темний час доби. Крім цього, спортсмени зможуть працювати в нормальних умовах: з новими роздягальнями, душовими кабінками тощо", – додав чиновник.

Читайте також

  • Одеський пляж "Лузанівка" зроблять більш доступним для людей з інвалідністю за 5 млн грн
  • На реконструкцію стадіону на Одещині планують витратити понад 36 млн грн
  • На проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грн

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок