Збірна України з футзалу провела два спаринги з Румунією перед Євро-2022: результати матчів Асоціація футзалу України

Українці двічі зіграли на виїзді.

Збірна України з футзалу продовжує підготовку до фінальної частини чемпіонату Європи-2022.

Після триденних навчально-тренувальних зборів у Ужгороді підопічні Олександра Косенка вирушили до міста Бистриця для проведення двох спарингів із національною командою Румунії. Обидві гри приймала арена Multisport Hall Bistrita.

У першому матчі українцям не вдалось довести результат до переможного. Уже на другій хвилині протистояння Євген Сірий відкрив рахунок, однак надалі "синьо-жовті" пропустили два м'ячі від Кедея Барни та не змогли перевернути хід зустрічі - 1:2.

У другому ж спарингу розвиток подій складався на користь України. Як і в першій зустрічі, українці доволі швидко вразили ворота суперників - на шостій хвилині відзначився Артем Фаренюк. Після цього голу команда Косенка зуміла реалізувати ще два моменти біля воріт суперників у першому таймі. Голи до свого активу записали Ярослав Лебідь і Михайло Зварич. Скоротити відрив до фінального свистка румуни так і не змогли, при цьому українці забили ще один м'яч - Лебідь оформив дубль. Тож остаточний рахунок матчу становив 4:0.

Результати товариських матчів Румунії та України

• Румунія - Україна - 2:1

Голи: Барна (12, 37) - Сірий (2)

• Румунія - Україна - 0:4

Голи: Фаренюк (6), Лебідь (8, 38), Зварич (15)

Склад збірної України на товариські ігри з Румунією

Воротарі: Кирило Ципун, Юрій Савенко (обидва - "Продексім"), Назарій-Зеновій Войтович ("Енергія"​).

Універсали: Сергій Малишко, Михайло Зварич, Микола Микитюк (всі - "Продексім"​), Олександр Педяш, Сергій Журба, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Ігор Чернявський (всі - "ХІТ"​), Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк, Віталій Радевич (всі - "Ураган"​), Тарас Кузь ("Енергія").

• Україна вийшла у фінальну частину Євро з другого місця в групі 1. У її активі було 12 очок. На першій позиції в цій групі завершили виступ хорвати - у них було 18 пунктів.
  • Україна вдесяте зіграє на цьому етапі чемпіонату Європи. Найкращий результат українців на континентальній першості - друге місце на турнірах у Росії (2001) та в Італії (2003).

• Фінальна частина чемпіонату Європи стартує в січні 2022 року з групової стадії. На цьому етапі зіграють 16 країн, включно з Україною.
  • Жеребкування фінального етапу Євро відбудеться в кінці 2021 року.
  • Суспільне Спорт транслюватиме всі стадії чемпіонату Європи-2022 з футзалу.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів