Двічі покинута. Історія собаки Лялі з Одеси, яка шукає домівку

Двічі покинута. Історія собаки Лялі з Одеси, яка шукає домівку

Двічі покинута. Історія собаки Лялі з Одеси, яка шукає домівку
Суспільне Одеса

Чотирирічна собака Ляля — одна з 14 підопічних одеського центру адопції, в якому волонтери намагаються соціалізувати тварин та знайти їм нові родини. Колишні господарі покидали Лялю двічі, але попри це собака залишається лагідною, довірливою та чекає на нових друзів, повідомила кореспондентка Суспільного, яка відвідала фестиваль Home Me Fest.

Лялі понад 4 роки. Її знайшли у січні 2018 року в полі біля Одеси. Тварина була голодна та зневоднена. Волонтери реабілітували її та знайшли нових господарів, але згодом пухнастик знов опинився у центрі адопції, оскільки люди покинули собаку. Історію тварини Суспільному розповів куратор собаки Гліб Васильєв.

"Зробили допис у соціальних мережах. Достатньо швидко відгукнулася жінка, достатньо приємна. І Лялька поїхала жити на нове місце. Через деякий час жінка зникла, змінила телефон. Ані слідів, ані повідомлень. Ми були у жахливому стресі, на думку приходило найгірше. Цьогоріч, весною, побачили допис на фейсбуці про те, що собаці шукають господарів. Бачимо — наша Ляля", — розповідає Васильєв.

Двічі покинута. Історія собаки Лялі з Одеси, яка шукає домівку
Куратор Гліб Васильєв. Суспільне Одеса

Двічі покинута. Історія собаки Лялі з Одеси, яка шукає домівку
Волонтерка Вікторія Корпусова. Суспільне Одеса

Аби собака змогла жити далі та не боятися людей, з Лялею працювали волонтери в Одеському центрі адопції тварин. Як розповідає волонтерка центру Вікторія Корпусова, собака залишається лагідною та добре соціалізована.

"У сім'ї сталася трагедія — померла її господарка. Ми про це дізналися через 2 місяці, коли вже за собакою ніхто не дивився та не годував. У собаки був дуже великий стрес. Але через тиждень Ляля показала чудовий характер. Вона повністю орієнтована на людину, дуже лагідна і при цьому ненав'язлива. Тобто ідеальна супутниця, яка може порадувати вашу сім'ю", — додала волонтерка.

Цими вихідними, 25 та 26 вересня, Ляля взяла участь у благодійному фестивалі для тварин з притулків Home Me Fest. Тварина здорова, має паспорт та всі необхідні щеплення. Куратори та волонтери сподівалися знайти для неї нову сім'ю, однак ніхто з відвідувачів Лялю не прихистив. Тож собака продовжує чекати на нову родину, а доти залишається в центрі адопції.

Читайте також

  • В Одесі вшосте проходить фестиваль для тварин з притулків Home Me Fest
  • В Одесі відкрили виставку авторських ляльок та скетч-сушку молодих художників
  • Виставка мозаїчних картин відкрилась в Одесі

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок