Заморозки на ґрунті й +17: яку погоду прогнозують на Рівненщині до вихідних

Заморозки на ґрунті й +17: яку погоду прогнозують на Рівненщині до вихідних

Заморозки на ґрунті й +17: яку погоду прогнозують на Рівненщині до вихідних
Суспільне Рівне

На Рівненщині на два дні з 28 вересня прогнозують заморозки на поверхні ґрунту. Повідомили про небезпечні метеорологічні явища Суспільному в Рівненському обласному центрі з гідрометеорології. Удень температурні показники в ці дні сягатимуть 15 градусів тепла, у перші дні жовтня буде до 17 тепла.

28 вересня вночі та вранці в області на поверхні ґрунту очікують заморозки 0-2°, а також туман з видимістю 200-500 метрів, повідомили в центрі гідрометеорології.

"У вівторок очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер буде південно-східний, 5-10 метрів на секунду. Температура вночі становитиме 2-7° тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-2°, вдень на Рівненщині 10-15° тепла", – повідомив начальник Рівненського обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець.

Заморозки на поверхні ґрунту 0-2° в області прогнозують також на 29 вересня. У цей день буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер очікують південно-східний, силою 7-12 метрів на секунду. Температура вночі – 2-7° тепла, вдень – 10-15° тепла.

На 30 вересня прогнозують мінливу хмарність, без опадів. Вітер – південно-східний, 7-12 метрів на секунду. Температура вночі становитиме 4-9° тепла, вдень – 10-15° тепла.

П'ятницю, 1 жовтня, прогнозують без опадів. Вночі показники термометрів коливатимуться в межах 4-9° тепла, вдень – 12-17° тепла.

Суботу, 2 жовтня, у центрі гідрометеорології теж очікують без опадів. Температура вночі становитиме 2-7° тепла, удень – 12-17° тепла.

Що відомо

  • Згідно зі звітом Служби з питань зміни клімату Copernicus, 2020 рік був найтеплішим за всю історію спостережень в Європі, а останні шість років – найспекотнішими у всьому світі.
  • Учені з Метеорологічного бюро Великої Британії прогнозують, що у 2021 році у всьому світі стане прохолодніше, утім він все одно залишиться одним з шести найтепліших років.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок