Хакери атакували систему COVID-паспортів у Нідерландах

Хакери атакували систему COVID-паспортів у Нідерландах

Хакери атакували систему COVID-паспортів у Нідерландах
Ілюстративне фото: Unsplash/Mika Baumeister

Міністерство охорони здоров'я Нідерландів заявило про спроби хакерської атаки на систему, що забезпечує роботу COVID-сертифікатів у перший день їх впровадження в країні.

Про це повідомляє видання NOS.

У МОЗ країни зазначили, що DDoS-атаки на сервери вдалося відбити, однак викликали проблеми із завантаженням QR-кодів сертифікатів. У міністерстві припускають, що причиною збою в системі могло стати й те, що додатком CoronaCheck намагалася скористатися одночасно велика кількість користувачів. За день додаток завантажили 11 мільйонів раз і згенерували всього близько 32 мільйонів QR-кодів.

У Нідерландах з 25 вересня скасували значну кількість коронавірусних обмежень, але впровадили COVID-паспорти, що стали обов'язковими для відвідування закладів громадського харчування, спортзалів, театрів та концертів. Ця ініціатива викликала протести в країні.

Що відомо

  • Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте звільнив урядовицю Мону Кейзер, яка розкритикувала впровадження COVID-паспортів.
  • Влада Великої Британії вирішила не запроваджувати паспорти вакцинації для входу в нічні клуби, кінотеатри та на спортивні майданчики.
  • У лютому Угорщина запровадила COVID-сертифікати для людей, які зробили щеплення або перехворіли на коронавірус.
  • У лютому Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) закликала лідерів Євросоюзу запровадити "паспорти вакцинації".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок