У Херсоні розробляють план сталої мобільності: для чого він потрібен місту

У Херсоні розробляють план сталої мобільності: для чого він потрібен місту

У Херсоні розробляють план сталої мобільності: для чого він потрібен місту Суспільне Херсон

У Херсоні моніторять пасажирські потоки у рамках розроблення плану сталої міської мобільності. Для чого він потрібен Херсону? Про це у програмі "Тема дня" на Українському радіо.Херсон розповіли керівник розробки плану сталої міської мобільності Херсона Денис Моляка та експерт з транспорту і мобільності Ігор Могила.

Як говорить Денис Моляка, план сталої міської мобільності – це стратегічний документ, який визначатиме транспортну політику міста на наступні 10 років. За його словами, план міститиме ряд заходів, яких має вжити місцева влада, щоб поліпшити сферу мобільності і транспорту в місті.

"Є кілька особливостей цього плану. По-перше, він базується на даних досліджень, по-друге, він передбачає співпрацю і залучення громадськості, а також зацікавлених сторін, на яких впливає мобільність. Основна мета – поліпшити якість життя містян, створити більш комфортні умови переміщення вантажів для бізнесу, щоб від цього виграли всі члени громади. В плані сталої міської мобільності фокус зміщується в бік екологічних способів пересування (громадський електротранспорт, річковий транспорт, велотранспорт, пішохідні пересування)", - каже Денис Моляка.

У Херсоні розробляють план сталої мобільності: чому він потрібен містуСуспільне Херсон

Керівник розробки плану сталої міської мобільності Херсона Денис Моляка говорить, що в Євросоюзі міста з населенням більше 50 тисяч мешканців мають розробляти такі плани. Це допомагає містам досить ефективно підвищувати якість мобільності в місті, дозволяє залучати кошти на оновлення інфраструктури, закупівлю рухомого складу громадського транспорту. Наразі, говорить Денис Моляка, небагато українських міст можуть похвалитися діючими планами. Це - Львів, Житомир, Полтава і частково Миколаїв. Зараз паралельно із Херсоном розробляє план сталої міської мобільності Харків.

З 2020 року міська влада працює над розробкою транспортної моделі міста та плану сталої міської мобільності. До роботи залучають французьку компанію EGIS Ukraina, яка виграла тендер Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Адже фінансування заходів здійснюється за грантові кошти. Сам процес займає від 12 до 16 місяців. Ігор Могила каже, що залучивши соціологічні фірми, провели велике дослідження, яке включало 2 компонента: кількісний і якісний.

"Кількісний – це анкетне опитування, тобто ходили інтерв'юери по районах і ставили жителям різного віку майже 60 запитань стосовно оцінки поточного стану транспортної сфери в місті, прагнення людей до змін. Таких анкет назбирали понад 500. Також проводили опитування в окремих фокус-групах: автомобілісти, пасажири громадського транспорту, велосипедисти, представники маломобільних груп населення. Другий блок – дослідження пасажиропотоків, рухомого складу та інтенсивності руху на перехрестях. Отримані дані дадуть нам змогу зрозуміти, де є основні транспортні або пасажирські потоки, які напрямки перевантажені, а які ні, як змінюються ці потоки протягом дня".

У Херсоні розробляють план сталої мобільності: чому він потрібен містуСуспільне Херсон

Ігор Могила каже, що у подальшому будуть розглядати усі способи пересування містом, аналізувати ідеї, плани, побажання, які має місто. Тож і проводять ці дослідження, щоб вибудувати транспортну модель, яка дозволить побачити, що відбуватиметься, якщо подовжити якийсь маршрут, скерувати його в іншому напрямку чи перекрити якусь вулицю. Приміром, Херсон очікує на закупівлю понад 40 нових тролейбусів, і план сталої міської мобільності має допомогти в тому, на які саме маршрути ці тролейбуси поставити, як розширити мережу, каже Ігор Могила.

За 5 днів моніторингу 9 фахівців Харківського національного автомобільно-дорожнього університету досліджували пасажиропотік у міському громадському транспорті. Ігор Могила говорить, управління транспорту підготувало бейджики-перепустки для обліковців. І коли вони заходили у салон, то інформували водія, щоб уникнути конфліктів. Вони могли вільно фіксувати кількість пасажирів, які заходять або виходять на зупинках.

У Херсоні розробляють план сталої мобільності: чому він потрібен містуСуспільне Херсон

Як говорить Ігор Могила, результатів моніторингу поки немає - є купа заповнених бланків, але вони ще не опрацьовані. Понад місяць будуть зводити усі цифри, а потім закладати в транспортну модель.

"Тож, наразі триває етап "польових досліджень", етап збору даних, які ще будемо обговорювати. До речі, крім зустрічей з робочою групою міської ради, ми ще раз на місяць зустрічаємось з громадськістю. Вчора, наприклад, обговорювали безпеку руху автомобільного транспорту. Наступні зустрічі будуть стосуватися теми громадського транспорту, пішохідного руху, велосипедного. Нам дуже важливо почути різні думки, ідеї мешканців і врахувати їх в Плані міської мобільності. Наприкінці грудня або на початку січня маємо запропонувати мешканцям І редакцію Плану сталої міської мобільності Херсона для обговорення", - розповів Ігор Могила.

Галина Воробей.

Що відомо

  • У Херсоні з 20 вересня фахівці компанії EGIS Ukraina і Харківського національного автомобільно-дорожнього університету почали підрахунок пасажирів на автобусних та тролейбусних маршрутах міста, що користуються найбільшим попитом у людей. Захід проходить у рамках розроблення Плану сталої міської мобільності (ПСММ).
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди