Роман Яремчук відзначився дублем за "Бенфіку" у чемпіонаті Португалії: відео

Роман Яремчук відзначився дублем за "Бенфіку" у чемпіонаті Португалії: відео ФК "Бенфіка"

І зрівнявся із найкращим бомбардиром команди у чемпіонаті.

Український форвард Роман Яремчук відзначився голом за португальську "Бенфіку" у матчі чемпіонату Португалії проти "Віторії Гімарайнш".

Яремчук усьоме потрапив у стартовий склад "Бенфіки" на матч чемпіонату. І проводив другий поєдинок на тижні - перед цим він взяв участь у перемозі "Орлів" над "Боавіштою" (3:1), відігравши 66 хвилин.

Проти "Віторії Гімарайнш" Яремчук провів лише на хвилину більше часу на полі. Проте за цей час встиг відзначитися дублем у воротах суперника.

Як зіграв Роман Яремчук?

Перший м'яч у зустрічі Яремчук забив на 30-й хвилині. Форвард збірної України скористався передачею захисника Яна Вертонгена, після чого підкинув м'яч над голкіпером "Вікторії Гімарайнш".

• Відео першого голу Романа Яремчука

Другий м'яч у ворота суперника український нападник забив на 41-й хвилині. Яремчук запресингував захисника "Віторії Гімарайнш", чим скористалися його партнери по команді, які вивели його на ударну позицію.

Одразу пробити по воротам Яремчук не зміг і був змушений робити це із гострого кута. Але після його удару м'яч від ноги захисника "Віторії Гімарайнш" влетів у ворота.

• Відео другого голу Романа Яремчука

Відзначитися ще у матчі Яремчук не зміг. Форвард покинув поле на 67-й хвилині, замість нього вийшов Піцци.

• Завдяки дублю у матчі проти "Віторії Гімарайнш" Роман Яремчук тепер ділить перше місце за забитими м'ячами у чемпіонаті із іншим нападником - уругвайцем Дарвіном Нуньєсом. В активі обох футболістів по чотири голи.
  • За результативними діями у сезоні за "Бенфіку" Яремчук ділить перше місце із півзахисником Рафою Сілвою. В усіх турнірах українець забив чотири м'ячі та віддав дві результативні передачі.
  • Сезон 2021/22 - дебютний для Яремчука за "Бенфіку". Перед цим він виступав у Бельгії за "Гент".
  • "Бенфіка" - один із суперників "Динамо" у групі Ліги чемпіонів. Перший матч між киянами закінчився внічию 0:0.

• Середа, 29 вересня. Матч другого туру Ліги чемпіонів "Бенфіка" - "Барселона".
Олімпіада-2022Ліга чемпіонівЗимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболу