Дебютний вихід у старті та гол. 19-річний Данієль Мальдіні оновив два "сімейні" рекорди: відео AP

Уперше з 2009 року у чемпіонаті Італії відзначився голом футболіст із цим прізвищем.

19-річний Данієль Мальдіні - один із продовжувачів династії Мальдіні в італійському футболі. Його дід - Чезаре Мальдіні - провів 465 матчів у клубній кар'єрі та за збірну Італії. А батько Паоло Мальдіні виступав упродовж 25 років, провівши 1028 матчів на клубному та національному рівнях.

У лютому 2020-го на полі "Мілана" з'явився третій представник династії Мальдіні. Даніель Мальдіні у матчі проти "Верони" вийшов у компенсований час до другого тайму, дебютувавши у професійному футболі.

25 вересня 2021 року Данієль Мальдіні з'явився у стартовому складі "Мілана" у матчі чемпіонату Італії. І переписав одразу кілька сімейних рекордів.

Які рекорди підкорилися Данієлю Мальдіні?

Данієль Мальдіні став третім гравцем із династії Мальдіні, який вийшов у стартовому складі команди на матч чемпіоната Італії. 31 травня 2009 року (12 років та 117 днів тому) свій останній матч у старті відіграв його батько Паоло Мальдіні.

Виходом у старті Мальдіні не обмежився. На 48-й хвилині поєдинку італійський півзахисник відзначився дебютним голом у футболці "Мілана" після передачі захисника П'єра Калюлю.

Яскраво відреагував на гол Данієля Мальдіні його батько. Паоло Мальдіні, який працює технічним директором "Мілана" підскочив із місця після результативного удару сина, здійнявши руки догори.

Цим голом Данієль Мальдіні переписав ще один "сімейний" рекорд. Його батько відзначився голом востаннє 13 років тому - у матчі проти "Аталанти" у 2008 році. Забивав також і його дід - останній із трьох голів Чезаре Мальдіні припав на матч проти "Катанії" 50 років тому.

Загалом Мальдіні провів на полі 59 хвилин, отримавши жовту картку перед заміною. "Мілан" здобув перемогу із рахунком 2:1 - переможний м'яч забив Браїм Діас.

• На відміну від батька та діда, Данієль Мальдіні грає на позиції півзахисника (Чезаре та Паоло Мальдіні були захисниками).
  • На рахунку Паоло Мальдіні 33 голи за роки кар'єри у футболі, Чезаре Мальдіні забив три м'ячі (усі три футболісти забивали за "Мілан").
  • Загалом Данієль Мальдіні провів 15 матчів за "Мілан" у всіх турнірах за півтора роки виступів. При цьому Мальдіні двічі виходив у старті у матчах Ліги Європи.
  • У заявці "Спеції" (суперник "Мілана") не з'явився український півзахисник Віктор Коваленко.

• Вівторок, 28 вересня. Матч "Мілан" - "Атлетико" у другому турі Ліги чемпіонів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів