Другий розподіл субвенцій: на Донеччині 4 округи отримають по 10 мільйонів гривень

Другий розподіл субвенцій: на Донеччині 4 округи отримають по 10 мільйонів гривень

Другий розподіл субвенцій: на Донеччині 4 округи отримають по 10 мільйонів гривень
Ілюстративне фото на якому зображені банкноти номіналом 1000 гривень. Фото: УНІАН

У Донецькій області 4 округи отримали з бюджету кошти у вигляді субвенцій на соціально-економічний розвиток. Про це повідомляє ОПОРАГромадянська мережа ОПОРА неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів, парламентаризму, освіти, управління спільною власністю, енергоефективності, місцевого самоврядування.

"В Краматорську, Маріуполі, Авдіївці та Кураховому відбудуться ремонтні роботи по 10 мільйонів гривень у кожному з міст", – йдеться у повідомленні.

Краматорськ

Краматорськ у травні отримав кошти, які були направлені на "Влаштування майданчика для масового відпочинку населення з сухим фонтаном в рамках реконструкції центральної частини парку культури та відпочинку "Сад Бернацького". Наразі місто отримає 10 мільйонів гривень, на облаштування того ж майданчика.

Авдіївка

Авдіївка вдруге за рік отримує субвенцію. Минулого разу 10 мільйонів гривень розділити з Очеретинською селищною територіальною громадою, яка входить в один виборчий округ з Авдіївкою. В Авдіївці на 5,182 мільйона гривень замінили покрівлю школи №6.

Наразі всі 10 мільйонів гривень витратять на реконструкцію будівлі Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації в Авдіївці.

Курахове

У травні у Кураховому коштом субвенції збудували футбольне поле зі штучним покриттям по вулиці Мечникова. Цього разу субвенція в 10 млн гривень піде на придбання комп'ютерного томографа для "Курахівської міської лікарні".

Маріуполь

У Маріуполі субвенцію другий раз поспіль направляють на заклади освіти. Влітку кошти спрямували на капітальний ремонт внутрішніх приміщень школи №15. Зараз субвенція спрямовується на ясла-садок №110 "Світлячок", що по вулиці Бахчиванджи у Маріуполі. В цьому дошкільному навчальному закладі планують на майже 9 мільйонів гривень провести заходи з енергозбереження за проєктом капітального ремонту будівлі та ще понад мільйон планують витратити на оснащення дошкільного навчального закладу.

Що відомо

  • Цього року Донеччина знаходиться на передостанньому місті як за кількістю субвенцій, так і за сумою (ще менше отримала Луганська область).
  • Найбільшу кількість субвенцій отримали Львівська область (119 субвенцій).
  • У травні та липні Донеччина отримала одну з найменших по сумі та кількості субвенцій. У травні 5 округів на Донеччині отримали по 10 мільйонів гривень. У перерахунку на одного мешканця Донецької області виходило лише по 12 гривень, що було найнижчим показником по Україні в порівнянні з іншими областями.
  • Донецька область як найбільш густонаселений регіон України, має найменшу суму субвенцій в перерахунку на одного жителя – близько 10 гривень на одну людину.
На початок