У Китаї заборонили криптовалюту. Через це Bitcoin обвалився на 5% за три години

У Китаї заборонили криптовалюту. Через це Bitcoin обвалився на 5% за три години

У Китаї заборонили криптовалюту. Через це Bitcoin обвалився на 5% за три години
AP

Центральний банк Китаю 24 вересня оголосив, що всі криптовалютні транзакції в країні є незаконними. Через це вартість одного Bitcoin за останні 3 години впала з позначки $45 000 до $41 000.

Про це пише The Wall Street Journal.

Таким чином влада Китаю хоче запобігти ризикам, пов'язаним з Bitcoin та іншими криптовалютами, йдеться у повідомленні Центробанку КНР.

Як відзначають журналісти, Китай заборонив роботу криптовалютних бірж в країні ще кілька років тому, проте користувачі продовжували використовували для торгівлі криптовалютою позабіржові й однорангові транзакції. На тлі цих новин Bitcoin (XBT) впав приблизно на 5%, Ethereum знизився на 9%.

"Не дивлячись на репресивні заходи Китаю, країна залишається важливим глобальним ринком криптовалют”, - передає Financial Times.

Ще у травні віцепрем'єр Китаю Лю Хе заявив групі фінансових чиновників, що уряд "обмежить видобуток і торгівлю Bitcoin" задля досягнення фінансової стабільності. А фінансові та банківські наглядові органи заявили, що фінансові установи та платіжні компанії не повинні брати участь в будь-яких транзакціях, пов'язаних з криптовалютою, і не повинні надавати своїм клієнтам послуги, пов'язані з криптовалютою.

Що відомо

  • Верховна рада підтримала у другому читанні проєкт закону №3637 "Про віртуальні активи", який врегулює ринок криптовалют та інших віртуальних активів в Україні.
  • Сальвадор першим у світі зробив біткоїни офіційним платіжним засобом. Тепер ними можна розраховуватися в магазинах та платити податки. Після цього кілька тисяч людей вийшли на протест через побоювання, що біткоїн принесе в країну нестабільність і інфляцію.
  • Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск повідомив про початок продажів його продукції за криптовалюту. Він також повідомив, що біткоїни, які його компанія отримає за автомобілі, які не будуть конвертовані в офіційну валюту і збережені в біткоїнах.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок