Стрічку "Погані Дороги" номінували на Оскар від України

Стрічку "Погані Дороги" номінували на Оскар від України

Стрічку "Погані Дороги" номінували на Оскар від України
cinema.in.ua

Оскарівський комітет України номінував стрічку Наталки Ворожбит "Погані Дороги" претендентом на отримання нагороди Кіноакадемії.

Про це повідомив голова Оскарівського комітету України Олександр Шпилюк.

"О 10 годині відбулося засідання українського оскарівського комітету, обговорення всіх 5-ти фільмів кандидатів і за результатами таємного голосування, претендентом від України більшістю голосів обрано філь “Погані Дороги”, режисера, автора сценарію Наталки Ворожбит та продюсера Дмитра Міндзянова", – заявив Шпилюк.

"Погані дороги" – дебютний фільм драматургині Наталі Ворожбит, поставлений за її однойменною п'єсою. П'єсу ставили у Лондоні та Києві. Кіно складається з п’яти новел, що вельми умовно об’єднані темою доріг та оповідають історії зі сходу України під час війни. Кожна з них розкриває різні аспекти абсурдного життя, яким його бачить жінка.

Що відомо

  • Фільм української режисерки Наталі Ворожбит "Погані дороги" отримав Verona Film Club Award у паралельній програмі Венеційського кінофестивалю "Тиждень критики".
  • Стрічка і режисерка були номіновані на Шевченківську премію-2021 в категорії "кіномистецтво" і "театральне мистецтво".
  • Наталка Ворожбит, драматургиня, сценаристка і режисерка. У минулому році вона відзначилася двома гучними проєктами – серіалом "Спіймати Кайдаша", сучасною інтерпретацією класичного твору Івана Нечуй-Левицького, і прем'єрою дебютного фільму "Погані дороги".

Читайте також

Люди втомилися від війни: як говорити про Донбас через культуру

Нове українське кіно: 10 найочікуваніших фільмів 2021 року

На початок